Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Vysílání CNN Prima News se spustí již 3. května

A je to tady! Dlouho se o tom spekulovalo, vedení mlžilo, ale zdá se, že přesné datum je už konečně jisté. Dlouho očekávaný nový kanál CNN Prima News by měl odstartovat již 3.května. Půjde již o devátý kanál televizní skupiny Prima.

Zpravodajství pod záštitou světové televize

Nový kanál bude vysílat v licenci CNN International Commercial. Dostupný bude po celém území České republiky v terestrickém vysílání i v nabídce kabelových a satelitních operátorů. Jako první spustí CNN Prima News v neděli svou hlavní zpravodajskou relaci – Hlavní zprávy, které začnou v 18:55. Těšit se můžete nejen na nový formát vysílání, ale i na novou moderátorskou dvojicí ve složení Markéta Dobiášová a Pavel Štrunc. Po skončení zpráv bude následovat nový program, který má nahradit aktuální Top Star – Showtime s Evou Perkausovou. Od 4. května se již můžete těšit na celodenní vysílání, které bude začínat v 6 hodin ráno a během dne se odvysílá až 19 pořadů.

Nové pořady

Co dalšího nová televizní stanice přinese? Půjde například o pořad Silný hlas Markéty Fialové, dokument investigativního týmu Pod rouškou, pořad 360˚ Pavlíny Wolfové, dokument CNN Style a vůbec poprvé v Česku budeme moci shlédnout i práci zahraničních reportérů Christiane Amanpour a Richard Questa ze CNN International se svými pořady Amanpour a QuestMeans Business.

Naplní se velká očekávání?

Vysílání má probíhat z největšího televizního studia ve střední Evropě. Zprávy bude televize vysílat až na výjimky každou hodinu. Jedním z hlavních taháků nemají však být jen samotné pořady, ale i řada nových tváří. K těm patří Marie Bastlová (z ČRo), Lucie Hrdličková (Forbes), Pavlína Wolfová (donedávna VLM), Markéta Dobiášová (z ČT), Pavel Štrunc (z Info.cz), Jaroslav Brousil (Seznam Zprávy) nebo Martina Kuzdasová (TV Nova). Snad i tito lidé budou schopni dostát velkým slibům, které vedení v marketingové kampani deklarovalo.