Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Voyo letos uvede poslední řadu minisérie Iveta pojednávající o životě a kariéře slavné zpěvačky

Smrt Ivety Bartošové v roce 2014 zaskočila celé Česko. Oblíbená česká zpěvačka se rozhodla svůj život ukončit dobrovolně a lehla si do kolejiště těsně před tím, než místem projížděl vlak. Pokud chcete na zpěvačku zavzpomínat a připomenout si její životní vzlety a pády, máte k tomu skvělou příležitost na streamovací platformě Voyo.

První série: Počátky kariéry a Petr Sepeši

Iveta je minisérií o životě popové princezny Československa, který se začal psát 8. dubna 1966 v Čeladné, kde se narodila. Celkem je rozdělena na tři série, přičemž každá z nich se skládá ze 3 dílů. První řada pojednává o dětství a dospívání Ivety, která se chce stát slavnou zpěvačkou. Od začátku ji podporuje a vkládá v ní důvěru Petr Sepeši, se kterým společně nazpívají Knoflíky lásky. Rychle se z nich stává oblíbený pár celého národa, ale mladou lásku přeruší Sepešiho tragická nehoda.

Druhý série: Vrchol kariéry a život s Ladislavem Štaidlem

Druhá řada minisérie začíná ve chvíli, kdy je Iveta na úplném vrcholu své kariéry. Sólová alba mají ohromný úspěch, získává svou první televizní roli, zazpívá si duet s Karlem Gottem a po jejím boku je mentor a životní partner Ladislav Štaidl. Nastává ale také období prvního skandálu a těhotenství.

Třetí série: Bulvár, alkohol a antidepresiva

Třetí série zachycuje Ivetu na téměř úplném dně. Od odchodu Ladislava uplynulo 13 let, prodej alb poklesl, ale Iveta neztrácí naději. Stále doufá v další pěvecké úspěchy i pravou lásku a zejména touží po obyčejném životě. Jenomže vlastní démoni a nenasytnost bulvárních médií tomu chtějí za každou cenu zabránit.

V hlavní roli minisérie se představila Anna Fialová, postavu Petra Sepešiho si zahrál Vojtěch Vodochodský a Ladislava Štaidla ztvárnil Ondřej Gregor Brzobohatý.

V současné době jsou na platformě Voyo první dvě série a ta třetí bude uvedena letos. Soudě podle premiéry prvních dvou sérií v průběhu května.