Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Vodafone TV se měsíc od spuštění podařilo nalákat tisíce nových zákazníků

Před měsícem (23. března) spustila společnost Vodafone na českém trhu svou televizní nabídku Vodafone TV. Zákazníkům nabízí tři základní balíčky programů, ale oproti jiným konkurenčním službám ji nejde sledovat na počítači. Podle vedení společnosti má být ale tato drobná nevýhoda vyvážena řadou jiných pozitiv.

Má jít například o jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní a také vlastní firmware set-top boxu, který znamená velice rychlou odezvu na zadávané pokyny. Díky Vodafone TV je možné také sledovat již odvysílané pořady až 7 dní zpětně, anebo využít možnost nahrávání do cloudového úložiště, kde je kapacita až na 100 hodin záznamu. Nabízí přes 130 kanálů a dostupná je všude tam, kde je internet s minimální rychlostí alespoň 3 megabity za sekundu.

Jak si vede Vodafone TV po měsíci

Uběhl měsíc a už nyní lze hodnotit, jak se nová televizní nabídka uchytila mezi českými diváky. Podle vedení společnosti si Vodafone TV aktivovaly tisíce zákazníků. Je totiž pravdou, že společnost nemohla snad přijít s lepším načasováním. Nabídka byla spuštěna krátce poté, co bylo jasné, že většina lidí bude daleko více času trávit doma, třeba právě sledováním televize. Nejvyšší sledovanosti se na Vodafone TV těší klasické kanály televizí Nova, Prima a České televize, logicky je aktuálně vysoký zájem o zpravodajství. K velmi oblíbeným patří kromě toho například HBO či dětské kanály jako DisneyChannel nebo Nickelodeon Junior.

Uživatelé UPC budou zklamáni

Vodafone TV si můžete pořídit s pevným internetovým připojením od jakéhokoliv poskytovatele, ale možná trochu překvapivé je, že ještě nejsou zcela doladěné nabídky pro zákazníky s připojením od UPC, které Vodafone nedávno pohltil. Podle vyjádření vedení se Vodafone chystá těmto zákazníkům věnovat v průběhu roku 2020 a až poté bude nabídka výhodná i pro ně.