Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

V květnu spustí svůj provoz nová hudební a lifestylová televize OK TV

Máte již všechny hudební tv kanály okoukané a říkáte si, že nastal čas na příchod nové hudební stanice? V květnu se vaše přání vyplní, protože své vysílání spustí nová televize OK TV.

Základní informace o OK TV

Podle dostupných informací se bude nová stanice zaměřovat na hudbu, životný styl a českou zábavu. Dokonce by v její nabídce neměly chybět ani sportovní a dokumentární pořady. Kromě toho se také ví, že sídlo společnosti se nachází v Hartigově ulici v Praze na Žižkově. 

Co vše divákům nová televize nabídne?

OK TV prozatím nezveřejnila mnoho detailů, ale diváci se mohou s největší pravděpodobností těšit na talk show oblíbeného moderátora Aleše Cibulky. Pořad se bude jmenovat Sejdeme se u Cibulky a samotný moderátor zveřejnil na svých sociálních sítích video z natáčení prvního dílu s komentářem o tom, že v televizi se první díl objeví již 20. května 2024. Více detailů ale nezveřejnil. Nicméně díky této informaci se ví, že TV OK nebude konkurencí hudební televize Óčko, ale také by mohla na souboj vyzvat TV Barrandov. 

Kde OK TV sledovat?

Abyste se mohli stát diváky OK TV, není nutné zřizovat si žádný profil a platit měsíční předplatné. Nová televize totiž bude dostupná všem. Licenci pro vysílání pozemními vysílači získala od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání OK TV již v lednu letošního roku a jediné, co se stále oficiálně neví, je datum jejího spuštění.

Za projektem stojí Jana Kaiserová, které je mimo jiné také producentkou hudebního festivalu Votvírák, výstavy Mistři renesance i filmové komedie Cirkus Maximus.