Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

V kinech můžete vidět novou komedii Hádkovi

Komedie s názvem Hádkovi měla svojí premiéru v kinech 14. Července. Při této premiéře filmu proběhla také svatba. Režie této komedie se ujal Vojtěch Moravec, který režíroval také film Vrásky z lásky nebo Vesnice roku. Scénáře se chopil znovu Vojtěch Moravec společně se Sandrou Novákovou, s kterou na premiéře filmu měli svatbu. Sandra Nováková je herečka a jako malá si zahrála v seriálu Bylo nás pět. Nyní jí můžete znát ze seriálu Modrý kód nebo Sestřičky.

Film je o dvou bratrech, každým úplně jiným, avšak jsou rodina a mají se rádi. Oba tyto bratři mají již rodinu a manželky. Bohužel tyto manželky se přímo nenávidí, pomlouvání té druhé je na denním pořádku. Zvládnou se mít rádi, když se dědovi jejich manželů přitíží? Ani omylem, nenávist je silnější. Avšak děda se rozhodne, že by chtě se všemi před jeho smrtí jet k moři. A tím nastává veliký problém. Nikdo z nich nemá v plánu ustoupit na návrh někoho jiného, snaží se prosadit svůj návrh a to nikdy nemůže dopadnout dobře. Tím tu vzniká ještě větší problém. Nedokáží se na ničem společně domluvit a splnit tak přání dědečka. Vždy když se snaží cestu k moři naplánovat, dopadne to tak, že se pohádají a nic nenaplánují.

V tomto filmu můžete vidět Lucii Polišenskou, kterou jistě znáte ze seriálu Slunečná či Zoo. Také můžete vidět herce Jakuba Prachaře, kterého můžete znát ze zábavné show Mám rádi Česko nebo ze seriálu Ohnivé kuře. Také zde můžete vidět Jitku Čvančarovou, Hynka Čermáka, Ondřeje Pavelku a mnohé další.

Podaří se jim nakonec přání dědečka splnit? A pokud ano, zvládnou společnou dovolenou bez hádek nebo naopak budou hádky a dovolené ještě intenzivnější.

To se můžete dozvědět již teď v kinech nebo již brzy na stanici Nova.