Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

V Kinech bude premiéra Mimoni 2: Padouch přichází

Už 30. června se můžete jít do kina podívat na komedii Mimoni 2: Padouch přichází. Jak již z názvu vyplývá v tomto animovaném filmu bude vysvětleno jak Gru získal své malé žluté služebníky neboli mimoně. Také zde bude vysvětleno jak se stal nejlepším padouchem.

 Tyto žlutý mužíčci sloužili už od pravěků všemožným padouchům jako například tyranosaurovi, Drákulovy a tak dále. Avšak udržet si padoucha pro ně bylo těžké. Už dlouho dobu neměli žádného padoucha, kterému by složili a tak byli v depresi. Tři odvážní mimoňové Kevin, Bob a Stuart se vydali na cestu najít nového padoucha, kterému budou sloužit a objevily malého tmavovlasého tlustého klučíka jménem Gru. Jelikož už nějakým padouchům sloužily, měly na padouchy takzvaně čuch a věděli, že toto je budoucí největší padouch.

Z ukázek, které najdete na internetu vyplývá, že ve filmu uvidíte jak Gru a mimoni se snaží prorazit mezi padouchy a stát se těmi nejlepšími. Z počátku to začíná jen hozením smradlavé bomby do kina aby pro sebe měli volný sál. Poté se jejich hříchy a padoušský triky zvětšují. Uvidíte jak těžkou cestu na vrchol slávy musejí zdolat, kolik dobrodružství zažijí a co vše nového se naučí. Jako například karate.

Tento film je v podstatě pokračování prvního dílu Mimoni, který byl zveřejněn v roce 2015. Tento film se však vrací do minulosti a ukazuje nám děj předtím než se Gru stal slavným padouchem. Samozřejmě můžete očekávat spoustu vtipných scén jako v prvním díle.

Tento film je produkován společností Illumination stejně jako Mimoni 1, Já padouch, Já padouch 2 nebo také zpívej. Celkově všechny filmy ve kterých jsou obsazeny tyto animovaní žlutý mužíčci sklidili velmi velký úspěch jak u dětí tak u dospělých. Možná to bude tím, že mimoni jsou takový malý troubové, který pořád dělají nějaké neplechy. A jaké další neplechy udělali se dozvíte 30. Června v kinech a později na obrazovkách televize Nova.