Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Užijte si sobotu ve společnosti Kung Fu Pandy s celou rodinou

Animovaný film Kung Fu Panda vypráví příběh o nemotorné pandě jménem Po, která obdivuje místní mistry kung-fu, kteří ochraňují Údolí míru. Protože v příběhu se vyskytuje mnoho mouder, vtipných scén i akčních momentů, užije si sledování filmu celá rodina.

Děj filmu

Neskutečné se stane skutečností ve chvíli, kdy se panda Po stane novým Dračím bojovníkem. K údivu všech kolem si totiž právě jeho vybere velmistr Oogwai a začne ho trénovat. Po je ale skutečně nemotorný a nezvládá ani základy bojového umění. Situace okolo něj se navíc začne zhoršovat a obývaný Tai Lung se začíná mstít a všichni Dračí bojovníci jsou na něj krátcí. Stihne si panda Po osvojit alespoň základy bojového umění a dokáže se tomuto tyranovi postavit a ochránit všechny, na kterých mu záleží?

Poslání filmu

Animovaný film Kung Fu Panda zavede diváky do prostředí Číny a ukáže divákům, že i obyčejná a líná panda se může stát mistrem bojových umění.

Zajímavosti

  • V originálním znění namluvil postavu pandy Poa známý americký herec Jack Black.
  • Namluvení postavy Opice se zhostil další velikán z filmového prostředí - samotný Jackie Chan. Ten namluvil Opici v angličtině, kantonštině i mandarínštině.
  • Celosvětová premiéra filmu Kung Fu Panda proběhla na filmovém festivalu v Cannes 15. května 2008.
  • Jména a názvy, které se ve filmu objevují, jsou odvozeny z čínských dialektů.
  • Hlavní pětice hrdinů, kteří ochraňují údolí, nebyla vybrána náhodně. Každý z nich totiž odpovídá jednomu zvířecímu kung-fu stylu.
  • Hudbu k filmu složilo duo Hans Zimmer a John Powell.
  • Letos v březnu vyšel již čtvrtý díl série Kung Fu Panda.

 

Pusťte si v sobotu 11. května 2024 televizní stanici Prima Cool a společně s celou rodinou se uvelebte na gauči a vychutnejte si příběh o pandě, která se navzdory všem předpokladům stane tím, po čem odmala touží - skutečným mistrem kung-fu.