Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Únorové novinky na Voyu. Nenechte si ujít filmy Hra na hraně, Kuciak: Vražda novináře a Mimořádnou událost

Chcete si únor zpříjemnit sledováním filmů, které vás zaujmou, pobaví, vtáhnou do děje či vás při jejich sledování bude mrazit? Platforma Voyo si pro své předplatitele připravila na měsíc únor řadu zajímavých titulů.

Hra na hraně: Timberlake a Affleck v krimi dramatu s prvky thrilleru

V hlavní roli amerického filmu Hra na hraně se představí Justin Timberlake v roli Richieho, absolventa univerzity v Princetonu, který byl během online hry okraden. Protože ví, kdo za těmito online hrami stojí, odcestuje za jejich pořadatelem do slunné Kostariky. Do příběhu se ale zamotají znepokojující zjištění a agenti FBI. Diváci se tak mohou těšit na akční jízdu, ve které půjde o všechno. Hra na hraně se objeví na platformě Voyo 17. února.

Kuciak: Vražda novináře nabízí nový pohled na kauzu, která otřásla nejen Slovenskem

Otřásla vámi v roce 2018 zpráva o chladnokrevném zabití slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové? Pokud máte okolo celé kauzy stále řadu nezodpovězených otázek, můžete se od 19. února na Voyu podívat na dokument Kuciak: Vražda novináře. Jeho součástí jsou dosud nezveřejněné záběry, rozhovory s rodiči Jána i Martiny a také informace, o kterých jste možná nikdy neslyšeli.

Mimořádná událost vás pobaví i šokuje

Představte si nádhernou českou krajinu, kterou se žene obyčejný vlak, cestující se kochají okolím a za vlakem utíká strojvedoucí. Máte pocit, že se jedná o začátek nějakého vtipu? Ale kdepak. Děj filmu Mimořádná událost je založen na skutečné události, ke které došlo na trase mezi Studencem a Křížanovem. Těšit se můžete nejenom na absurdní situaci, kdy za vlakem poběží jeho strojvedoucí, ale také na skvělé herecké obsazení. Mimořádná událost bude k vidění na Voyu od 23. února.

Který z filmů na platformě Voyo si rozhodně nenecháte ujít? Těšíte se na akční jízdu s Justinem Timberlakem v hlavní roli, zajímá vás vše spojené s vraždou Kuciaka a jeho snoubenky či se snad rádi pobavíte u komedie Mimořádná událost?