Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Barrandov chystá nové pořady a hledá účastníky

Na televizi Barrandov se chystá spousta novinek, jednou z nich je i show s názvem Jak zbohatnout. Televize aktuálně vyzívá diváky, aby se do pořadu přihlásili. Stanice hledá také další účastníky pro své pořady.

Show je podle televize určená pro osoby, které uvažují nad tím, že se pustí do podnikání nebo pro ty, kteří začali sepisovat nápady, ale zjistili, že neví jak na to. Pořad účastníkům nabídne odborné rady pro podnikání od zkušených, exkluzivní propagaci jejich nápadů, prostor pro oslovení investorů a také možnost kapitálového vstupu TV Barrandov do jejich podnikání. Zájemci se mohou hlásit na e-mail uvedený ve výzvě na webu a Facebooku.Kdy by se měla show začít vysílat, není zatím jasné.

Televize Barrandov také stále hledá nové tváře pro pořad Soudkyně Barbara. Podle jejich webu shání herce i neherce všech věkových kategorií, kteří o sobě chtějí dát vědět. Pro zájemce je na webových stránkách televize připraven formulář, kam lidé vyplní základní osobní informace, informace o svém vzhledu, vzdělání, povaze či informace o svých hereckých zkušenostech. V závěru uchazeč přiloží dvě fotografie.

Televize také pravidelně hledá lidi, kteří by se zúčastnili pořadu Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem. I pro tyto castingy stačí uchazečům zaslat základní informace o sobě a fotografie.

Podíl celodenní sledovanosti televizí ze skupiny Barrandov poklesl vloni u cílové skupiny nad 15 let o 1,54% oproti roku předchozímu. I to může být pro vedení impulzem pro vložení nových pořadů mezi zaběhlé stálice. Podle agentury NielsenAdmosphere jsou na stanicích ze skupiny Barrandov nejsledovanější pořady, které moderuje majitel Jaromír Soukup. Ten v lednu nastínil, že se ve vysílání chystá spousta novinek. Mělo by se jednat o novinky z oblasti politiky, o talk show, reality show a soutěže.