Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Televize Prima chystá novou soutěžní reality show Česko na Grilu. Kdy se dočkáme prvního dílu?

Tvář Zdeňka Pohlreicha je neodmyslitelně spjata s televizní stanicí Prima. Od roku 2009 na této stanici běžel oblíbený pořad Ano, šéfe!, následně vznikly pořady Na nože!, Šéf na grilu a řada dalších. Proto není určitě žádným překvapením, že se oblíbený přední šéfkuchař opět objeví v novém gastro pořadu.

Co si Prima pro své diváky přichystala? Nebude chybět napětí, překvapení ani soutěživost

Soutěžní reality show Česko na grilu představí v rolích porotců Zdeňka Pohlreicha a Martina Svatka. Moderátorské duo utvoří Patrice Pagáčová a Tomáš Zástěra. Soutěžícími budou kamarádi, životní partneři i rodinní příslušníci a do každého souboje se vydají společně ve dvou.

Tajní hosté i náročné výzvy prověří soutěžní dvojice

V každém díle bude pro soutěžící připravena jiná výzva, ve které budou muset na grilu připravit lahodné pokrmy a zaujmout jimi tajné hosty z řad veřejnosti. Právě tito lidé totiž budou přímo rozhodovat o tom, které dvojice postoupí do dalšího kola a budou mít o krok blíže k finále. V pořadu rozhodně nebude nouze o taktiku, konflikty i rodinná dramata. Které dvojice se zvládnou popasovat s náročnou výzvou a kterým naopak zlomí vaz a třeba i způsobí rozkol?

Výherci si odnesou titul Grilmastera i finanční odměnu

Na výherce čeká nejen titul Grilmastera, ale také finanční obnos v hodnotě půl milionu korun. Cesta k výhře ale rozhodně nebude snadná. Odborní porotci si rozhodně nebudou brát servítky a jednotlivé soutěžící se budou snažit podporovat zejména s pomocí konstruktivní kritiky. Diváci tak budou moci sledovat posun jednotlivých soutěžících a samozřejmě se mohou těšit i na Zdeňka Pohlreicha, který je svými břitkými komentáři proslulý.

První díl nové reality show si mohou diváci vychutnat již 23. března na stanici Prima, a to ve 20:15. Předplatitelé platformy Prima+ si mohou první díl pustit již o celý týden dříve.