Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Teleshoppingová televize Klenot TV získala licenci

Znáte program Klenot TV? Jedná se o teleshoppingový pořad vyráběný společností TelemediaInteracTVProductionHome Limited. V České republice pořad vysílá TV Barrandov. Jak už název napovídá, jde o program, který nabízí šperky za výhodnější cenu než v jiných kamenných a internetových obchodech. Program nicméně provází opakované stížnosti diváků, například na kvalitu šperků či problémy s reklamacemi. Proto Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila v říjnu 2017 TV Barrandov za odvysílání dílu pořadu z 23. srpna 2016 pokutu ve výši půl miliónu korun, za nekalou, respektive klamavou obchodní praktiku. Nejde tedy zcela o bezproblémový pořad, přesto se nyní vrací do hry. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila společnosti Emporia Style licenci pro vysílání tohoto programu.

Nová šance pro TV Klenot

Jak nové vysílání bude vypadat? Mělo by se jednat o program, který bude na obrazovkách 24 hodin denně.Licence se vztahuje na pozemní vysílání a vysílání prostřednictvím družice. Pro zájemce tedy opět bude možné nakupovat šperky na zvýhodněné ceny. Zavedení této novinky zrovna pře Vánoci je jistě dobrý strategický marketingový tah. Řada lidí, kterým se nechce vážit cestu do nákupních center nebo ani nemají tuto možnost, možná takovou nabídku ráda využije. Snad se Klenot TV již poučila z předchozích přešlapů a kvalita výrobků už nebude tak diskutabilní.

Licence může být samozřejmě opět odebrána za předpokladu, že program nebude dodržovat stanovené podmínky a znovu se budou opakovat předchozí potíže. Jste-li příznivci těchto typů pořadů, máte se tedy na co těšit. Pokud jim zrovna nefandíte, můžete tento program s klidem přeskočit. Nic jiného, než teleshopping týkající se šperků a podobného zboží, zde neuvidíte. Pro mnoho diváků je nicméně teleshopping již zcela překonaným prodejním způsobem, takže je otázka, jak dobře se program osvědčí.