Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

StarDance letos již po jedenácté

Fanoušci jedné z nejoblíbenějších televizních show StarDance se již zcela jistě nemohou dočkat. Jako již tradičně se jí naplní několik podzimních a zimních večerů vždy v sobotu na České televizi. Pořadem bude provázet jako již tradičně Tereza Kostková a Marek Eben, osvědčená moderátorská dvojice z let minulých. Na místě je i dodat, že StarDance vstupuje již do své druhé funkční dekády: letos se bude konat již 11. ročník.

Opět se můžeme těšit na nové osobnosti, které se odvážily překonat nervozitu a předvést svou paletu pohybů. A i samozřejmě tentokrát se představí obecně známé osobnosti z různých oborů lidské činnosti. Nepostradatelnou hereckou skvadru pro letošní rok zastoupí Simona Babčáková, Jan Cina, Zdeněk Godla či Pavel Trávníček nebo Marika Šoposká. Hudba bude mít své kandidáty v Tereze Černochové a Miraiovi Navrátilovi. Chybět pak nemůžou ani sportovní hvězdy. Zatímco tenis představí svého zástupce v podobě Andrey Sestini Hlaváčkové, krasobruslení vysílá Tomáše Vernera. Mimoto své střevíce protančí i farářka Československé církve husitské Martina Viktorie Kopecká.

Veškeré uvedené celebrity nepochybně doplní i celebrity přímo z oboru. Mezi sebou se utkají rovnou čtyři dřívější vítězové, a to Kristýna Coufalová, Veronika Lálová, Lenka Nora Návorková nebo Dominik Vodička.

Změny se ovšem netýkají jenom a pouze účastníků, ale i změny na poli kreativní producentky. Nyní se jí stala Lucie Kapounová, v jejímž centru hudební, divadelní a zábavní tvorby celý projekt vzniká. Celý maratón bude podle ní protínat téma času; to bude umístěno explicitně i mezi řádky v logu, znělce či medialonech účastníků. Nezbývá, než se jen těšit na to, jak si s takovým abstraktním tématem nejen taneční profesionálové, ale i známé osobnosti poradí. První díl show začíná již 16. října ve 20:10 na ČT1.