Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Špunti na cestě už končí

Na ČT1 byl odvysílán krátký komediální seriál špunti na cestě. Je to seriál o pouhých 13 dílech, nutno také podotknout, že je to český seriál. V tomto seriálu účinkuje Jiří Langmajer nebo David Novotný. Seriál režíroval Jiří Chlumský.

Tento seriál se natáčel na Šlakhamru, bývalém Brdíčkově mlýně u Hamrů nad Sázavou u Žďáru.

Seriál také volně navazuje na seriál Špunti na vodě. První díl tohoto seriálu se odvysílal na začátku ledna a vysílal se poté každý pátek večer.

V tomto seriále se objeví vaše nejhorší noční můry jak se může vaše dovolená pokazit. Nejprve to začne zrušenou dovolenou v zahraničí, poté děti podpálí kemp na táboře, poté zrušená svatba, 16 letá dcera na koncertě, nakonec další svatba a narození dítěte a bohužel smrt. Že se toto nedá stihnout za pouhé dva měsíce prázdnin? V tomto seriále je dokázané, že dá a dá se toho zvládnout ještě mnohem více.

Tento seriál je o klasické české rodince, jde tam vidět krásné pouto mezi všemi věkovými kategoriemi, je o odpuštění, nelezení nové/staré lásky, narození nového človíčka, ale bohužel i ukončení životu.

Tento seriál ukazuje jak moc je důležité trávit čas se svými blízkými, jak je důležité umět odpouštět a také jak si co nejvíce užívat každé chvilky.