Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Slovenská verze pořadu Let's dance je v plném proudu

Zatímco v Česku se pořad StarDance aneb když hvězdy tančí vysílá od podzimu téměř do Vánoc, slovenská verze pořadu odstartovala na začátku tohoto měsíce. Které slavné osobnosti si v soutěži zatančí a kde si můžete jednotlivé díly pustit?

Oblíbená taneční show ve slovenském provedení

Letošní ročník taneční soutěže Let's dance se na Slovensku koná již podeváté. Přestože se pořad jmenuje jinak, je založen na stejném principu jako StarDance. Z celkem 11 párů budou postupně vyřazovány ty, které od diváků získají nejméně hlasů a na konci bude ten nejlepší a nejoblíbenější pár zvolen králem a královnou tanečního parketu.

Kdo se v letošním ročníku oblíbené taneční soutěže objeví?

Která slavná jména se v letošním ročníku Let's dance objeví? V porotě zasedne Tatiana Drexler, Adela Vinczeová a Ján Ďurovčík. Tuto trojici doplní jméno, které vám je povědomé, pokud jste v devadesátých letech sledovali slavnou telenovelu Divoký anděl. Řeč není o nikom jiném než o herci, který ztvárnil postavu Iva DiCarla. Facundo Arana je skutečně hvězdnou posilou poroty a velkým lákadlem, proč se na show podívat. Kromě této hvězdné posily v porotě se ale můžete těšit také na Hanu Gregorovou, Tinu, Juraje Loje, Michaelu Kociánovou, Juraje Baču či Martina Nováka, kteří si v pořadu zatančí.

Sledujte jednotlivé díly soutěže na Markíze i na Voyu

Pořad se vysílá na slovenské televizní stanici Markýza, a protože se v pořadu se objeví i řada jmen, která jsou známá i českým divákům, budou mít i čeští diváci možnost se na jednotlivé díly podívat. A to na streamovací platformě Voyo. Na Markíze probíhá vysílání každou neděli večer od 20:30.

 

Nenechte si ujít další překvapení, která si pro diváky letošní ročník Let's dance připravil.