Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat
Oblíbené tv
Zde budou po přihlášení nebo registraci zobrazeny vaše oblíbené televize.


Zpravodaj

Programová nabídka Skylink se od května mění. Přibude Nova Sport i NationalGeographic

Patříte mezi uživatele služby Skylink? Pak jste si možná od prvních květnových dní povšimli několika změn. Jde především o to, že operátor Skylink zařadil od 1. května do programového balíčku Smart programy Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD a NationalGeographic HD. A do balíčku Multi od začátku května přibyly programy NationalGeographic HD, FightBox a Love Nature HD. Skylink se tímto způsobem snaží rozšiřovat svou stávající nabídku a vyjít vstříc divácké poptávce. To však není vše, co se během května bude dít.

Končí Eurosport i Discovery

S posledním májovým dnem se totiž diváci budou muset rozloučit s programy Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery, TLC, DiscoveryShowcase HD a Animal Planet, které patří pod společnost Discovery. Podle vyjádření vedení poskytovatele televizních služeb se nepodařilo dosáhnout uspokojivé dohody s vysílatelem na přijatelných komerčních podmínkách prodloužení smlouvy, a proto budou muset tyto oblíbené kanály na Skylinku skončit. Je ale zřejmé, že namísto programů od DiscoverySkylink výměnou přináší tematicky podobné pořady od NationalGeographic, takže milovníci přírody si stále přijdou na své a změnu by snad neměli nijak dramaticky pocítit.

Jedinečný pohled do světa přírody

Vedení operátora si je jisté, že diváci žádnou negativní změnu nezaznamenají– jako jediný provozovatel placené televize v ČR a na Slovensku například Skylinknabízí exkluzivní videoknihovnuNationalGeographic (NG+) se stovkami jedinečných dokumentů. Již nyní je zájem ze strany diváků enormní, o čemž svědčí i celkový počet zhlédnutí, který během prvních pár dní přesáhl 50 tisíc. A tím samozřejmě úsilí Skylinku nekončí. Intenzivně například spolupracují se svou mateřskou společností Canal+ na lokalizaci řady atraktivních seriálů a televizních programů, které by se v brzké době mohly objevit na obrazovkách.