Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Prima zahájila natáčení nových dílů 7 pádů Honzy Dědka

Když během karantény docházely premiérové pořady, nasadila TV Prima pořad, který do té doby existoval pouze na internetu. Šlo o talk show 7 pádů Honzy Dědka. Zdá se ale, že se u diváků poměrně osvědčila a Prima se nyní rozhodla, že bude v natáčení dalších dílů pokračovat, a i nadále bude show vysílat na svém kanálu. První díl, natočený ve čtvrtek 20. srpna v Malostranské besedě, bude uveden v úterý 1. září ve 21.35.

Na nové díly se můžete těšit každé úterý

A jaké hosty můžete v premiérovém dílu očekávat? Budou jimiherečka Adéla Gondíková, zpěvačka Ewa Farna a herciMiroslav Etzler a Štěpán Kozub. Inovované bude také studio a lze očekávat, že Prima se bude snažit usilovat o maximální kvalitu zvuku i obrazu. Nové díly zaplní letos na podzim úterní vysílací čas na Primě. To znamená, že Prima bude na podzim vysílat hned dvě talkshow – kromě 7 pádů Honzy Dědka také tradiční Show Jana Krause.

Štěstí v neštěstí

Dá se tedy vlastně říci, že Honza Dědek si díky karanténě polepšil. Jeho talkshow se sice již předtím vysílala přes deset let a na internetu měla své věrné fanoušky, ale záběr, který mu poskytuje prostor na televizních obrazovkách, je samozřejmě neporovnatelný.

Novinář se zájmem o hudbu a hudebníky

Jestliže nevíte, o koho jde, Honza Dědek je český novinář, který se specializuje zejména na hudebníky a jejich tvorbu a věnuje se přípravě rozhovorů z této oblasti. Dříve působil v různých časopisech, které byly hudebně zaměřené, nebo přispíval do hudebních rubrik větších médií, aktuálně pracuje pro Lidové noviny.

Prima začala reprízovat starší díly 7 pádů Honzy Dědka během dubna, kdy tento pořad nahradil ve vysílání plánovanou show Na Pavláska s Lukášem Pavláskem v hlavní roli, který ale zhatila právě pandemie koronaviru. Zpětně se ale zdá, že to vlastně nebyl špatný krok a Prima z něj nyní může těžit.