Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Prima představuje divákům nový kanál Prima SHOW

Rozšiřování nabídek programů českých televizí i nadále pokračuje a pozadu nechce zůstat ani televize Prima. V minulých dnech tak vyrazila do boje s novým kanálem nazvaným Prima SHOW, tématicky zaměřeným na české i přejaté zahraniční reality show.

Podle vyjádření televize cílí nový kanál na mladší publikum a především na ženy, což může být i reakce na nový program konkurenční komerční televize Nova Lady, zároveň se zaměření na ženského diváka stává ve světě televizí novým trendem, kterému jde Prima tímto krokem vstříc.

Prima SHOW se snaží diváky zaujmout vlastními reality show – především pořadem Like House 2, ve kterém se spolu se známými influencery objeví i Agáta Hanychová, a dále módní soutěží Královny butiků, jež kombinuje klasický soutěžní formát čtyř soutěžících, kteří se během týdne snaží splnit úkoly a zvítězit v soutěži, a atraktivního světa módy.

Větší část programu však budou tvořit převzaté pořady, diváci tak na Prima SHOW uvidí především americké reality show – například Výměna manželek USA, Krásky a šprti, Ostrov pokušení nebo pořad Máte doma uklizeno?

Skupina Prima provozuje celou řadu tematicky laděných kanálů – například Prima COOL, Prima LOVE nebo dokumentárně a edukačně zaměřený Prima Zoom. V loňském roce se odehrálo hojně diskutované spuštění zpravodajského kanálu CNN Prima News a letos kromě zmiňovaného Prima SHOW přibyl do skupiny i program Prima STAR.

Prima SHOW byl spuštěn 25. října 2021 a jedná se o neplacený a volně dostupný kanál, který lze naladit buď pomocí automatického ladění, nebo ručním přidáním do nabídky programů.