Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat
Oblíbené tv
Zde budou po přihlášení nebo registraci zobrazeny vaše oblíbené televize.


Zpravodaj

Od 1. února 2021 nabídne iPrima pokračování oblíbeného romantického seriálu

TV Prima, respektive její sekce iPrima, čili FTV Prima on-line chystá pro svoje věrné diváky od 1. února 2021 zbrusu nový seriál Recept na lásku. Na video serveru bude vždy denně jeden díl zdarma, další pokračování potom v placené předpremiéře, čili za poplatek.

Turecký trhák

Co se vlastně pod lákavým názvem Recept na lásku skrývá? Diváci mají možnost shlédnout premiérový turecký seriál,oblíbenou telenovelu, která se v originále jmenuje Bay Yanlis. Všední den bude vždy ve znamení nového seriálového dílu, přičemž jeden budou diváci shlédnout zdarma. Pokud je ale osudy seriálových hrdinů nažhaví natolik, že budou zvědaví, co se s nimi bude dít dál, nepřijdou zkrátka.

Další díly za poplatek

K dispozici budou v ten den i další díly, ovšem za poplatek. Například v den premiéry první seriálové epizody, tedy 1. února 2021, bude možné shlédnout nejen první díl, ale i druhý až pátý díl, za ty ovšem diváci už zaplatí. Na epizody se mohou podívat všichni registrovaní uživatelé iPrima. Zakoupení dalších dílů ale bude možné nejenom na stále vyhledávanějším serveru iPrima (vloni měl návštěvnost přes 4 miliony), ale i na HbbTV a také s pomocí mobilní aplikace iPrima.

Diváci se mohou těšit na oblíbenou dvojici

Zbývá ještě dodat podrobnosti, co vlastně mohou diváci od tohoto titulu očekávat. Patříte-li mezi fanoušky seriálů – telenovel Zasněné lásky a také Příchutě lásky, určitě vás Recept na lásku obzvlášť potěší. Navazuje totiž na zmíněné dvě seriálové řady. Hlavní role opět náleží Canu Yamanovi a Özge Gürelové. Ti, kteří si oblíbili Zasněné lásky a Příchutě lásky, je důvěrně znají. K vidění bude průběžně celkem 48 dílů seriálu.iPrima samozřejmě nabízí i spoustu dalších titulů, v minulém roce nejvíce lákaly díly seriálu Slunečná a jejich předpremiéry.