Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Óčko nasadilo nahou seznamku

S novinkou přišla 12. října 2020 hudební televize Óčko. Divákům představila zbrusu nový programový blok nazvaný O 18+. Televize tímto počinem slaví svoje 18. narozeniny.

Reality show doplňuje hudbu

V rámci programového schématu O 18+ zařadila i překvapení v podobě reality show zvané Naked Attraction. Čtyři stanice čistě hudebního formátu tak obohatila o kontroverzní reality show, která by jim mohly přinést nárůst sledovanosti. Právě nové akvizice reality show se staly součástí nového bloku programů O 18+. Podle vedení Óčka mají reality show na kanálech hudebních televizí svoje nezastupitelné místo, protože právě na nich se zrodily. Doplnily tak hudební zábavu, spojily svět před kamerou a za ní.

Vybírejte partnera podle těla

Nahá seznamovací show Naked Attraction je originálem z britské licence. Britové se s tímto programem poprvé setkali v roce 2015 na kanále Channel 4. Jde o seznamku vycházející z toho, že si vybíráte svůj protějšek, když vidíte jeho nahé tělo. Pořad běží na Óčku ve všední dny, od pondělí do čtvrtka od 22.00 hodin. Novinky na Óčku ale tímto programem nekončí. Blok O 18+ nabízí ještě tři další reality show.

Žhavý milostný tanec

Pondělní a úterní dopoledne, vždy pravidelně od 11.00 hodin, bude patřit show Tatto Fixers, která opět měla premiéru na britské Channel 4. Určitě jste se někdy v životě setkali s někým, kdo se nechal tetovat a nebyl spokojen. Tento pořad nabízí právě příběhy zkažených tetování a hledá možnosti jejich opravy. Ve středu a čtvrtek ve stejný čas běží pořad Body Fixers, u kterého pro změnu nejde o nápravu obrázků na těle, ale přímo samotného těla a jeho chyb. Sobotní večer potom představí poněkud netradiční taneční show Flirty Dancing. Páry, muž a žena, se poprvé potkají ve víru žhavého milostného tance. Po něm se sami rozhodnou, jestli chtějí ve flirtování pokračovat nebo ne.