Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nový film Bratrství z roku 2021 bude možný zhlédnout v televizi v nejbližší době

Film je režírován Francesco Montagerem, což je italský režisér. Avšak tento dokumentární film je Česko-italský.

Tento film je o třech bratrech, kteří se jmenují Jabir, Usama a Usir. Tyto bratři vyrůstají v Islámu, kde je přece jen jiná kultura a jiné mravy. Jak tito chlapci zvládají vyrůstat v této kultuře? Co vše je poznamená do budoucího života?

Jejich otec je přísný islámský kazatel, který je odsouzený na dva roky do vězení za vojenskou aktivitu a terorismus. Takže tito chlapci zůstávají sami a nemají nikoho kromě nich samotných.

Jejich život se náhle změní, již nejsou pod přísným dozorem a příkazy jejich otce. Začnou zkoumat svět a užívat si svobodného života. Vydávají se na cestu za svým mužstvím. Tohle dospívání je pro ně velmi obtížné, jelikož nemají žádný vzor a neví co je správné a co není. Na této jejich cestě za dospíváním čelí všelijakým překážkám a bohužel to zhorší i kvalitu jejich bratrského vztahu. Začnou se více hádat a zápasit mezi sebou a přesně v tento okamžik se ukáže jak jednotlivý bratři jsou od sebe odlišný.

Tento film chce ukázat jak je důležitý proces dopívání, co vše to obnáší. Jak těžkým překážkám se musí čelit. Jak důležitá je sebeláska a sebeúcta. Kolik podpory je potřebuje jednotlivý jedince ke správnému vývoji a jak obtížné je dospívat bez vzoru, bez zkušeností a bez rad od někoho zkušeného.

Přesný datum kdy film bude moct vidět v televizi ještě není znám.