Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat
Oblíbené tv
Zde budou po přihlášení nebo registraci zobrazeny vaše oblíbené televize.


Zpravodaj

Nova vsadí na osvědčené reality show i seriálovou novinku

Tajemstvím už nyní přestalo být jarní programové schéma televize Nova. Vsadí na další premiérové díly osvědčených seriálů a reality show. Velkou novinkou potom bude seriál nazvaný Anatomie života.

Chystají se nové díly Specialistů

Diváci se tedy mohou těšit v premiéře na nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 a také dalšího seriálu Specialisté. 26. ledna 2021 k tomu přibude další seriálová novinka z lékařského prostředí, a to Anatomie života. Nasazena bude vždy v úterý v čase, který byl dosud vyhrazen Ordinaci v růžové zahradě, která počínaje loňským podzimem už jenom jednou týdně. Letos už také nepoběží dva její díly za sebou, ale jenom jeden. Odvysílají se poslední díly seriálu, který k obrazovkám přitahoval diváky po dlouhých 15 let. Pondělí večery budou i nadále věnovány seriálu Specialisté, jehož nové díly uvidíte od 8. února 2021. Schéma bude jasné: po premiérovém dílu bude vždy jedna repríza. Premiéry Specialistů si vydobyly ve věkové skupině 15+ více než milionovou sledovanost, což je výborný výsledek.

Poběží osmá řada Tváře

Středa večer je vyhrazena reality show Výměna manželek, kde poběží nové díly a po nich Malé lásky. Podvečery pak tradičně na Nově náleží oblíbenému seriálu Ulice a na tom se nebude nic měnit ani na jaře. Od 7. března 2021 odstartuje v neděli večer již osmá řada neméně divácky úspěšné reality show Tvoje tvář má známý hlas. O tom, že jde o programový trhák, svědčí, že ji vloni na podzim sledovalo 900 tisíc diváků ve věkové kategorii 15+ a ve skupině 15-54 dosáhla vynikající 30%  sledovanosti. Tentokrát bude show moderovat dvojice

Ondřej Sokol a Aleš Háma. Ovšem na odtajnění účinkujících si zatím musíme ještě počkat. Kromě toho se letos chystají i nové řady Utajeného šéfa, Svatby na první pohled a MasterChefa.