Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nicktoons nahradí na českém trhu končící Megamax na O2 TV

Pokud máte O2 TV a k tomu malé děti, můžete se těšit na malou změnu, která jistě potěší. Obměňuje se totiž nabídka programů pro dětské diváky a končí dětský kanál Megamax. Nemusíte se však bát, nahradí jej nový kanál, který přinese mnoho zajímavých seriálů a filmů.

Nové filmy a seriály pro děti

O2 TV zařadí od 19. prosince nový televizní kanál Nicktoons z rodiny Nickelodeon a NickJr. Dětská stanice přináší čtyřiadvacetihodinové vysílání, které je kompletně dabované do českého jazyka. V její nabídce se objevují například animované seriály jako jsou oblíbený Spongebob, Hlasiťákovi, Sanjay a Craig a další či premiéry řady zábavných filmů 44 koček, Lego City dobrodružství a mnoho dalších. Kanál Nicktoons bude dostupný v SD kvalitě v tarifech O2 TV L, XL, Stříbrná a Zlatá. Během Vánoc od 19.12. do 6.1. bude k dispozici také pro tarify S, M, Modrá a Bronzová, užijí si jej tedy i diváci s menší programovou nabídkou.

Zájem bude mít možná i starší generace

Pro děti to snad bude jenom příjemná změna. Některé oblíbené pořady sice tímto skončí, přijde však řada nových a snad i zajímavějších. Kanál Nikctoons byl ve všech zemích, kde byl uveden, úspěšný a jeho programy si dlouhodobě drží vysokou sledovanost. A to paradoxně nejen v nejnižší divácké skupině, ale také mezi puberťáky a dospívající mládeží.

Program naladíte už nyní

Stanici Nicktoons bude na českém trhu zastupovat společnost Axocom. Stanice Nicktoons na českém trhu doplní kanály Nickelodeon a Nick Junior a nelokalizovaný Nickelodeon HD. Velkou výhodou je samozřejmě plně český dabing, který děti mimořádně ocení. Nový program byste měli najít na stejném kanálu, kde jste měli původně Megamax. Pokud vám nepůjde od 19. prosince naladit, můžete kontaktovat zákaznickou podporu a požádat je o radu, jak vše správně nastavit. Změna nikdy může zabrat několik dní, tak buďte trpěliví.