Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nekorektní česká komedie Vyšehrad: Fylm mapuje novou životní etapu fotbalisty Laviho

Jakub Štáfek coby Lavi si získal spoustu příznivců a diváci nedají na seriál Vyšehrad dopustit. Pokud jste ještě neviděli Julia Lavického v roli manžela a otce, rozhodně si to nenechte ujít. Lavi je zpátky a dělá to, co mu jde nejlépe  - řítí se jak lavina z problému do problému.

Děj filmu

Rok se s rokem sešel a Lavimu se poměrně daří, a to dokonce v profesním i osobním životě. Vyšehrad postoupil do druhé ligy, Lavický podává skvělé výkony a požádal o ruku sestru svého agenta Lucii. Jenže na svatbě, která mimochodem stála skoro stejně jako ta královská, se dozví, že je tátou osmiletého kluka. Jak se s tím popasuje jeho novomanželka a jak se osvědčí Lavi v roli otce?

Herecké obsazení

Kromě Jakuba Štáfka, který naprosto exceluje v roli Laviho, se mohou diváci těšit na Jakuba Prachaře v roli jeho agenta a dále například na Veroniku Khek Kubařovou, Ondřeje Pavelku, Jaroslava Plesla či Davida Novotného.

Zajímavosti

  • Název snímku Vyšehrad: Fylm vznikl záměrně. Tvůrci chtěli poukázat na intelekt hlavního hrdiny.
  • Ve filmu se objeví odkaz na kultovní filmovou sérii Rambo.
  • Když Lavi prohlásí, že kopačky pověsil na hřebík, je za ním k vidění plakát s Jaroslavem Hřebíkem, bývalým fotbalistou a trenérem.
  • Ve filmu se objeví řada známých tváří, které hrají sami sebe. Těšit se můžete na Jaromíra Bosák, Vladimíra Šmicera, Jana Kollera, Tomáše Rosického či Tomáše Řepku.
  • David Prachař je i v reálném životě fanouškem Slavie.
  • Vyšehrad: Fylm pobaví i diváky, kteří neznají seriál Vyšehrad.

 

Užijte si vydatnou dávku nekorektního humoru díky snímku Vyšehrad: Fylm. Jak při sledování zjistíte, dělá si skutečně srandu ze všech a ze všeho. Na televizní stanici Nova bude snímek k vidění v sobotu 4. května 2024 od 22:00.