Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nejste ve Varech? Nevadí! Sledujte KVIFF.TV a o nic nepřijdete

Začátkem července se každoročně v Karlových Varech koná slavný filmový festival, jehož ředitelem je Jiří Bartoška. Zpravodajství z konání karlovarského festivalu jsou plné noviny, časopisy i internet. O nic tedy nepřijdete ani tehdy, pokud nejste v centru dění. Jaké hollywoodské hvězdy se letos projdou po červeném koberci v českém lázeňském městě a kde můžete sledovat nejnovější události a zajímavé filmy?

Slavní zahraniční hosté

Letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary byl zahájen již v pátek 28. června 2024 a mezi slavnými zahraničními hosty nechybí:

  • australský herec a držitel Oscara Geoffrey Rush
  • herec a režisér Viggo Mortensen
  • herec Clive Owen
  • režisér a producent Steven Soderbergh
  • herec Daniel Brühl

Streamovací platforma karlovarského festivalu

Kromě velkých filmových jmen je festival v Karlových Varech samozřejmě spojen zejména s filmy. Ty mohou návštěvníci sledovat hned v několika kinosálech a trávit tím celé dny. Aby nebyli ochuzeni ani lidé, kteří se do Varů letos nepodívají, je možné si z pohodlí domova naladit KVIFF.TV. Jedná se o streamovací platformu karlovarského festivalu, na které se můžete podívat na řadu zajímavých filmů, ale také reportáží a pořadů, které vznikají zejména během konání festivalu.

Sledujte dění ve Varech živě

Chcete mít pocit, že jste v blízkosti červeného koberce? Nalaďte si KVIFF. TV a pusťte si živé vysílání. Nepřijdete tak o rozhovory se svými oblíbenými filmovými tvůrci v přímém přenosu a atmosféra festivalu se přenese až do vašeho obýváku.

 

Na jaká slavná jména se na letošním KVIFF těšíte nejvíc a které filmy si nechcete nechat ujít? Kromě hollywoodských hvězd se ocenění dočká také český herec Ivan Trojan. Ten si z festivalu odnese cenu za mimořádný přínos české kinematografii a dostane tak opožděný dárek ke svým 60. narozeninám, které oslavil posledního června.