Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nahlédněte do světa nastávajících i novopečených matek s českou komedií Matky

Nahlédněte do světa nastávajících i novopečených matek s českou komedií Matky

Jaké to je být matkou? Odpověď na tuto otázku nabízí česká komedie Vojtěcha Moravce Matky. Čtyři nejlepší kamarádky řeší každodenní strasti a do toho musí pečovat o své děti, někdy i partnery, ale hlavně si chtějí žít spokojeným životem. Ne vždy se jim to ale daří.

Čtyři kamarádky, čtyři matky a spousta starostí

Být matkou není vůbec snadné, své o tom ví čtyři kamarádky, které spolu drží za všech okolností. Sára propadne světu sociálních sítí, Hedvika strádá, protože její manžel je workoholik, a proto podlehne kouzlu mladého zpěváka. Zuzana je matka dvou dětí, má za sebou čerstvý rozchod s partnerem a za každou cenu se snaží ze sebe vydat to nejlepší, postarat se o domácnost a stát na svých vlastních nohách. Eliška má porod teprve před sebou a s partnerem se již těší na svého prvního potomka, ale zase má nesnesitelné rodiče.

Lákavé herecké obsazení

Zasmějte se u české komedie, která vás přenese do světa matek. V některých situacích možná uvidíte sami sebe, v jiných své známé. Do hlavních rolí čtyř kamarádek byly obsazeny: Hana Vagnerová, Petra Hřebíčková, Sandra Nováková a Gabriela Marcinková. Po jejich boku se objevili Jakub Prachař, Jiří Langmajer, Štěpán Benoni a Vladimír Polívka.

Zajímavosti o filmu

  • Režisérem snímku je Vojtěch Moravec, který má na kontě například seriál Einstein - Případy nesnesitelného génia, Na vlnách Jadranu či několik epizod Vinařů.
  • Vojtěch Moravec je manželem Sandry Novákové, která ztvárnila jednu z hlavních postav. Ve filmu si zahrál i jejich syn Mikuláš.
  • Původně bylo v plánu, že natáčení začne již na jaře v roce 2020. Bohužel přišla světová pandemie koronaviru a natáčet se začalo až v půlce léta.

 

Zpříjemněte si sobotní večer komedií Matky. Film bude vysílán na stanici Prima 3. února 2024 od 20:15. Pokud se vám toto datum nehodí, můžete se na něj podívat na stejné tv stanici 11. února 2024 v 16:35.