Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Na Voyo si můžete pustit komedii V létě ti řeknu jak se mám

Komedii V létě ti řeknu jak se mám jste mohli vidět od 17.února tohoto roku v kinech. Avšak pouze v kinech až do 27.května, kdy byla tato komedie přidána na Voyo.

Vztahová komedie od režisérky Marty Ferencové je inspirovaná stejnojmenným bestsellerem od Evity Twardzik. Režisérka režírovala také Všechno nebo nic, Přání Ježíškovi nebo Řachandu.

Komedie je o skupince čtyřicátníků, kteří se znají už od střední školy a dodnes se setkávají. Každý ze skupiny už vede svůj život a skoro všichni už mají rodinu. Avšak po tolika letech vyjdou na povrch tajemství, který vše zamotají a zkomplikuje. A všichni najednou zjisti, že mít v životě štěstí je velká dřina. A jejich životní cíl být šťastný se zdá komplikovanější něž si myslely.

Parta se skládá z Ivany, kterou hraje Tereza Kostková jejího manžela Martina. Tuto roly hraje Martin Miezga. Dále je tam jejich společná Kamarádka rozvodová právnička Adriana, kterou hraje Dana Rogoz která udržuje milostný poměr se svým šéfem Filipem, kterého hraje Martin Hoffman. Poté tu máme harmonické manželství televizní moderátorky Ely a překladatele Andreje projde velikou zkouškou, když se objeví Ely dávná láska. Zvládnou tuto zkoušku nebo se rozvedou?

Poslední z party je majitel restaurace Vláďa, který si již prošel rozvodem a znovu se oženil s mladší Broňou, kterou hraje Dominika Morávková. Po špatných zkušenostech z předchozího manželství si Vláďa nepřeje, aby Broňa pracovala. Broňa, ale pracovat chce a tak musí tajně. Jak dlouho Broňa zvládne držet v tajnosti svoje zaměstnání?