Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Na Voyo můžete shlédnout nový dokument o sporu dvou amerických celebrit

Už delší dobu jste mohli číst různé články nebo vidět videa ze sporu slavného herce Johnnyho Deppa, kterého většina zná z filmu Piráti z Karibiku a jeho exmanželky Amber Heard. Amber můžete znát ze seriálu Myšlenky zločince nebo z filmu Aquaman.

Tento spor byl založený na článku z roku 2018, který Amber napsala pro Washington Post. V článku se zmiňovala o domácím násilím, neuvedla žádnou osobu, která by jí týrala, ale bylo více než jasné, že tím myslí Johnnyho Deppa. V souvislosti s tímto článkem jí Johnny Depp zažaloval za pomluvu. Vedli se dlouhé soudní spory, kde se probírala minulost a zjišťovalo se zda k domácímu násilí opravdu docházelo či nikoliv.

K tady tomu sporu se vyjádřil na sociálních sítích zpěvák Joe Lynn Turner, který uvedl, že tento soudní proces pečlivě sleduje a z vlastních zkušenosti může říct, že je pravda na straně Johnnyho. Soudní spor dopadl tak, že se ukázalo, že opravdu šlo jen o pomluvu. Že Johnny Depp neprovozoval žádné domácí násilí. Tím pádem mu musím Amber zaplatit odškodné ve výší 15 milionů dolaru. Což je 359 550 000 Korun českých. Pro obyčejné lidi je to velmi vysoká částka. Po roznesení rozsudku se k tomu sporu vyjádřil Joe Perry, který vyjádřil svojí radost z Johnnyho výhry.

Tento dokument ukazuje záznamy ze soudního procesu a z reportáží. Prostě vše nejzajímavější a nejpeprnější co se v tomto případě odehrálo.