Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Na voyo je přidán nový film

Criminal: V hlavě zločince je film z roku 2016, avšak na voyo byl přidán film teprve nedávno. Proč tak dlouho trvalo než byl film přidán není známo.

Film je od režiséra Ariel Vromen, který se stal velmi známým po režii TheIceman. TheIceman sklidil velký úspěch, takže je samozřejmé, že očekáváme stejně dobrý provedení u výše zmíněného filmu. . V roce 2019 dělal i výkonného producenta u filmu Rambo: Poslední Krev

Film je o tajném agentu, který uzavře smlouvu s hackerem, aby prolomil veškeré bezpečnostní kódy k jaderným zbraním. Bohužel ještě před tím než dohodu dokážou splnit, přidá se teroristická skupina která agenta zabije. Jeho kolegům se avšak podaří najít pouze mrtvé tělo agenta, který znal veškerá fakta. Fakta, které samozřejmě potřebují. Díky novým technologiím jsou ale schopní přenést část myšlenek do jiného mozku, jen musí najít mozek který má ‘’prázdné pole pro zápis hodnot’’. Což ale splňuje pouze jeden přísně střežený vězeň. Vězeň podstoupí operaci jenže ta se tak úplně nepovede a tak se vězňovi po operaci v mozku mísí jeho vzpomínky a vzpomínky mrtvého agenta. To, co se pak stane a jak se zachová, neumí předpovědět ani on sám, a tak se stane nebezpečnou a výbušnou směsicí emocí a vzteku, kterou nelze ovládat. Jenže čas běží a lhůta teroristů brzy vyprší.

V hlaních rolích se objeví herecká špička Kevin Costner, nebo také Gary Oldman, Tommy Lee Jones nebo Alice Eve.