Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Na Voyo je další řada seriálu Mužketýři

Na Voyo je možné nově shlédnout seriál z roku 2021 s názvem Mužketýři. Režii seriálu měl na starost Vincent Navrátil. Vincent se také ujal scénáře společně s Ondřejem Kubinou a Alexejem Kolvou. Všichni tři si zahrají hlavní role v tomto seriálu. Dalšími herci jsou například Eliška Nejedlá, Sára Korbelová, Tomáš Pospíšil, Jakub Novák a další.

Tento seriál je o bandě 3 velmi dobrých kamarádů.  O Marcelovi a Kristiánovi, kteří jsou bratři a jejich společným kamarádovi Petrovi. V první sérii jste mohli vidět jak se tito kamarádi vydali za dobrodružstvím do našeho hlavního města Prahy. První série obsahovala pouze dva díly. V Praze si to sice velmi užili, ale jsou strašně ztrhaný po celým roku v práci, že si chtěj udělat dovolenou někde v přírodě a v klidu, né ve velkoměstě, kde to žije.

V nové série se můžete těšit na celkem šest dílů. V této sérii se naopak parta vydá na Slapy. Na slapech se ubytují v kempu svých rodičů, chtějí si užít kousku přírody. V kempu se ji velmi zalíbí, jelikož jsou obklopený mladými lidmi a hlavně pohlednými dívky. Ovšem i přesto, že se zdá vše dokonalé a skvěle naplánované, plány krachnou. V podstatě jako vždy to bývá. A aby toho nebylo málo do věcí se začnou montovat i rodiče, které hraje Klárka Melíšková a Petr Rychlý. Rodiče chtějí přeci vždy jen to nejlepší pro své děti.

Podaří se tedy někomu z nich sbalit nějakou dívku? Nebo si jen přidělají ostudu?