Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Na Netflixu je k vidění poutavý seriál Ripley. Proč si ho nenechat ujít?

Pamatujete si na film Talentovaný pan Ripley, ve kterém hlavní postavu podvodníčka ztvárnil Matt Damon? Pokud ano, určitě vás potěší, že na streamovací platformu Netflix dorazil seriál Ripley, který pojednává o tomtéž muži, ale tentokrát si ho zahrál Andrew Scott.

Inspirace zůstává, herci se mění

Předlohou pro seriál Ripley stále zůstává kniha Patricie Highsmith s názvem Talentovaný pan Ripley. Děj seriálu tak čtenáře ničím nepřekvapí, protože pojednává o mladém muži, který se jmenuje Tom Ripley a je vyslán do Itálie, aby přivedl zpět marnotratného syna zámožného průmyslníka. Jenomže Toma onen mladík okouzlí a zjistí, že mu závidí jeho bezstarostnost, moc, postavení i peníze. Začne tedy spřádat ďábelský plán.

Itálie minulého století na vás dýchne dobovou atmosférou

Kromě geniálního příběhu se mohou diváci těšit také na skvělé herecké výkony Andrew Scotta či Dakoty Fanning a samozřejmě i na malebné a podmanivé kulisy Itálie na počátku minulého století. Přepychové domy, luxusní interiéry, přímořské vily a samozřejmě i do nejmenších detailů vyvedené kostýmy. Seriál Ripley toho má skutečně hodně co nabídnout.

Elegantní Ripley v sobě skrývá ďábla

Děj je rozdělen do osmi epizod, které nám ukážou Toma Ripleyho v tom nejhorším světle. Přestože pokaždé má namále, vždy se dokáže ze situace na poslední chvíli dostat a pokračovat ve svém ďábelském tažení. Pod elegantním a nažehleným vzhledem Ripleyho se totiž skutečně skrývá prohnilý muž, který je bezohledný a jde si tvrdě za svým.

Postava Toma Ripleyho nepřestává filmové a seriálové tvůrce bavit, což dokazuje i samotný fakt, že v minulosti tuto postavu ztvárnil kromě Matta Damona také Alain Delon či John Malkovich. Nenechte si seriál Ripley na Netflixu ujít. Celá minisérie se na platformě objevila 4. dubna 2024.