Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Mejdan v Las Vegas vás rozesměje na televizní stanici Nova Cinema

Chcete-li se od srdce zasmát a prožít několik desítek minut pohody, tak se podívejte na filmovou romantickou komedii Mejdan v Las Vegas z distribuce 20th Century Fox. Film vznikl v roce 2008 a v hlavních rolích uvidíte Cameron Diaz a Ashtona Kutchera. Sníme do svého vysílání zařadila televize Nova Cinema.

Svatba ve Vegas 

V americkém městě hříchu, sázení a zábavy, Las Vegas, se setkají obchodnice Joy McNallyová v podání Cameron Diaz a tesař Jack Fuller, kterého hraje Ashton Kutcher. Aniž by se do té doby někdy vůbec znali, tak v opilecké euforii se v jedné z lasvegaských svatebních kapliček vezmou. Na druhý den pochopitelně oba zjistí, že se stal omyl, a plánují se ihned rozvést. Jenže to nebude tak jednoduché.

Manželství za trest

Jako manželé totiž Joy a Jack v Las Vegas vyhrají v automatu astronomickou výhru ve výši tří milionů dolarů. Soudce jim řekne, že je nemůže rozvést, dokud si spolu nevyzkoušejí žít po dobu půl roku. Do té doby budou peníze z výhry vázány u soudce a manželé se k nim nedostanou. Zápletka je vytvořena a série na sebe navazujících vtipů může začít.

Zábavná komedie na večer nebo nedělní odpoledne

Hledáte-li zábavný film, u které se pobavíte, tak Mejdan v Las Vegas tyto parametry splňuje. Divačky se mohou obdivovat mužnému a roztomilému Ahtonu Kutcherovi, diváci zase zaujme stále půvabná Cameron Diaz. Oba dva v sobě nezapřou

Nechybějí humorné hlášky ani vtipném, až ztřeštěné scény. A samozřejmě i dobrý konec – takový, jaký má u správné americké romantické komedie být. Nehledejte však ve filmu duchaplnou zábavu, protože o tu zde nejde.

Jeho hlavním cílem je diváky pobavit, a to se mu daří měrou vrchovatou. Film rozhodně patří mezi nejpovedenější komedie, které Ashton Kutcher natočil. To samé lze říct i o Cameron Diaz. Snímek doplňuje perfektní soundtrack, který celý příběh povyšuje o level výše.