Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Markíza chystá nálož nových pořadů a seriálů

Zatímco v posledním období mohli diváci slovenské televize Markíza pozorovat spíš útlum v tvorbě nového obsahu, vypadá to, že v roce 2022 se situace výrazně změní. Markíza avizuje spuštění tří nových seriálů a nové řady již osvědčených pořadů.

Seriál Šťastní vs. Šťastní se inspiroval ruským seriálem, jenž pracoval s námětem výměny dětí v porodnici. Zatímco české Kukačky, které se zaobíraly stejným tématem, byly dramatem, zde půjde zřejmě spíš o komedii. Obě rodiny se stejnými jmény totiž pocházejí z naprosto opačných konců společenského spektra a jejich dětem je už šestnáct let – humor tak bude čerpán z rozdílných názorů i zkušeností obou rodin i dětí, které u nich vyrůstaly.

Markíza také přinese další seriál z lékařského prostředí, bude se jmenovat Doc. I zde se tvůrci inspirovali v zahraniční, tentokrát v Itálii. Hlavní postava je typický arogantní primář, jakého známe z jiných seriálů, nicméně po vážném zranění hlavy se jeho život a vnímání světa dost promění.

A nebude chybět ani nová detektivka, tentokrát s poněkud netradičním námětem – součástí vyšetřovatelského týmu se totiž stane uklízečka, která se může pochlubit extrémně vysokým IQ a pořádnou dávkou zvědavosti.

Dále Markíza v příštím roce představí nové řady zábavných show Let´s Dance, Tvoja tvár znie povedome a také Svadba na prvý pohľad. Dalších sérií se dočkají i oblíbené seriály Susedia, Oteckovia nebo Pán profesor.

Slovenští diváci tak mohou v novém roce 2022 očekávat celou řadu seriálů a pořadů, ať už těch, které důvěrně znají, nebo těch, které se zatím neokoukaly.