Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

JOJ Šport startuje

Slovenská televizní skupina JOJ finalizuje nachystání nového sportovního kanálu JOJ Šport. Odstartování vysílání je otázkou času; nový kanál dostal od slovenského regulátora médií RVR (Rada pro vysílání a retransmisi) vysílací licenci. Poslední schůze Rady proběhla 25. srpna a rozhodla o celoplošném udělení licence.

Vedle všech ostatních novinek se tak můžeme již od podzimu těšit na další sportovní nálož. Jistotou bude zaměření zejména na slovenský sport, potažmo pak na slovenské sportovce působící v zahraničních ligách, a to ať už se jedná o individuální či kolektivní sporty. Program hodlá nabídnout až celkem dvacet živých přenosů týdně během hlavních sportovních událostí skrz sezónu. Dále pak hodlá představit téměř osm set zápasů z domácích ligových soutěží a to kompletně skrze vlastní produkci. Dohromady JOJ Šport přinese více jak velikých6500 hodin živých přenosů ročně.

Mimoto to se zaměří celkově na prezentaci nejen slovenských sportovců, ale i na prezentaci slovenských klubů různých sportů. Soustřeďovat se bude i na juniorské a mládežnické sportovce a ligy a komplexně tak přiblíží podoby a progres slovenského sportu. Chybět nebudou ale i zimní sporty: diváci se určitě na JOJ Šport můžou na lední hokej, sjezdové lyžování, curling, freestyle, boby a skeleton. A pak se určitě pro zaryté fanoušky představí jedny z divácky nejvděčnějších a stále žádaných sportů jako jsou mítinky z atletiky a třeba i volejbalové, házenkářské či florbalové zápasy na klubové i reprezentační úrovni. Úplnou novinkou se pak stanou i přenosy z hraní počítačových her či z dalších atraktivních sportovních disciplín.