Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Horor Krvavá nevěsta divákům ukáže obyčejnou hru ve zcela novém světle

Zápletka filmu Krvavá nevěsta nenechá diváky ani na chvíli vydechnout. Nečekejte ale obyčejný horor. Chybět totiž nebudou ani komické prvky a humor, které nejsou pro hororový žánr zcela běžné.

Děj filmu Krvavá nevěsta

Hlavní hrdinka Grace se vdává za Alexe Le Domase. Pohledného a úspěšného mladíka z bohaté rodiny, která vydělala jmění na vývoji a prodeji deskových her. Protože Grace nedávno přišla o svou biologickou rodinu, nemůže se dočkat, až se stane oficiálním členem rodiny Le Domasů. Aby se tak ale stalo, musí se po svatbě zúčastnit tradiční rodinné hry, kterou si sama vylosuje. Volba padne na klasickou hru na schovávanou. Grace si tedy hledá úkryt, aby ji žádný člen do svítání nenašel a ona vyhrála. Netuší ale, že zatímco ona si hledá skrýš, rodina i služebnictvo shromažďují zbraně a jsou připraveni vydat se na lov. Přežijí svatebčané, nebo nevěsta?

Proč si film nenechat ujít?

Ačkoliv děj filmu je poměrně netypický a krev v něm teče proudem, přináší s sebou i jasné poselství. Ať už jste zamilovaní sebevíc, nezapomeňte se vždy ujistit o tom, že víte, jaké rodiny se stanete součástí. Po svatbě už může být příliš pozdě.

Zajímavosti o filmu Krvavá nevěsta

  • Předlohou rodiny Le Domas byly hned dvě rodiny - Miltona Bradleyho a George Parkera. Rodinné firmy Milton Bradley Company a Parker Brothers se totiž soustředily na výrobu her.
  • Premiéra snímku proběhla v roce 2019.
  • Během sledování filmu je možné postřehnout jméno rodiny van Horne. Postava ďábla ve filmu Čarodějky z Eastwicku, kterou ztvárnil Jack Nicholson, nesla jméno Daryl van Horne.
  • Ve filmu mají cameo také scénáristé. Zahráli si ve videu, které si pouští jeden z hlavních hrdinů, aby se naučil ovládat kuši.

 

Patříte-li k milovníkům hororů, u kterých se zasmějete, nenechte si film Krvavá nevěsta ujít. Na televizních obrazovkách se objeví v neděli 19. května 2024. Ve 23:00 ho odvysílá stanice Prima Cool.