Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Dnešním dnem začíná na Voyo nová Show

Show s názvem Praha- den a noc začíná 4. července na Voyo o týden později se na show můžete těšit v televizi. Show bude vysílaná na stanici Nova Fun od pondělí do pátku ve 21:40 .

Tato show je o sedmičlenné partě mladých lidí, kteří si přišli změnit život a splnit své sny. Parta lidí bydlí společně v bytě u Václavského náměstí.  Majitelem bytu je Pepa, pod přezdívkou Joe, který má za sebou již dost zkušeností a všem radí aby se ho nezkoušeli nějak podvést.

Show se odehrává na skutečných místech v Praze.

Této show se účastní obyčejní lidé, kteří nemá zkušenosti s herectvím. Každý den dostanou základní dějovou linii s pár body a zbytek už bude čistě na nich, musí do toho vložit i kus sebe. Takže postavy, které oni hrají jsou v podstatě vymyšleny sami jimi zrovna na místě, bud tak jak by se oni sami chtěli v dané situaci zachovat nebo jak by se doopravdy zachovali.

Budete sledovat, jak objevují nové zkušenosti, poznávají nové lidi a místa. Jak objevují novou lásku, jak se rozcházejí, hádají, usmiřují a vše co patří do běžného života. Takže se můžete také těšit na různé party. S čímž je spojená ostuda v opilosti, poznávání nových lidí.

Producentka Eva Krutáková uvedla, že tato show je svěží formát, který diváka chytne a nepustí. Je to jednoduše ten typ show, kde prostě chcete vědět, jak to dopadne. Kdo se s kým nakonec sejde, rozejde, jestli se v dalším díle pohádají anebo jestli tu ostudu, co udělali v noci na party, někdo vážně viděl.

Již teď můžete na online stránkách TV Nova zhlédnout rozhovory se všemi členy sedmičlenné party. V rozhovorech se dozvíte jaký sen si přišli splnit. Co mají rádi, čím se živí, v podstatě takové základní inforamce.

Takže nezapomeňte 11.7. v 21:40 na Nova Fun.