Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Divoký anděl: Romantika a děj plný nečekaných zvratů v argentinské telenovele, kterou vysílá televize Prima Love

Televizní novela Divoký anděl z konce 90. let minulého století si stále drží zájem diváků. Postupně dorůstá nová generace, která se ráda podívá na romantický seriál, ve kterém nechybějí nosné téma lásky ani napínavé okamžiky a překvapivé zvraty. V padesáti minutách dostane divák svou dávku odpočinkového příběhu, který vás přinutí se těšit na každý další díl.

Ze sirotčince mezi společenskou smetánku

Hlavní hrdinkou argentinské telenovely je mladá dívka Milagros, která vyrůstala v sirotčinci, protože jí matka zemřela při porodu a otce nikdy nepoznala. Najde si práci jako služebnice v bohaté rodině Di Carlových. Ve velké rodinné vile se pak odehrává většina děje, přičemž se divák seznamuje s jednotlivými členy rodiny i ostatními zaměstnanci domácnosti.

Telenovele Divoký anděl nechybí laskavý humor, zběsilý vtip ani romantika a rychlý spád. Má tedy vše, čeho si žádá srdce diváka, který má rád seriály, v nichž je v hlavní roli láska. To je ostatně důvod, proč telenovela patří mezi nejslavnější a nejoblíbenější díla tohoto typu, která byla kdy u nás vysílána.

Co jste o seriálu možná nevěděli

Jméno hlavní hrdinky, Milagros, v překladu znamená zázrak. Úvodní píseň nazpívala její představitelka, uruguayská herečka Natalia Oreiro. Ta patří mezi nadšené fanynky fotbalu stejně jako její televizní Milagros. Z ústřední dvojice herců, Natalie Oreiro a Facundo Arana, se stali dobří přátelé, kteří si společně ještě zahráli v telenovele Jsi můj život.

Seriál Divoký anděl se natáčel až 14 hodin denně. Natalia Oreiro se podílela na tvorbě scénáře, který upravovala podle aktuálních nápadů. Seriál se vysílal ve 27 zemích a Natalii přinesl celosvětovou popularitu. Ta v rámci svého turné navštívila i Prahu. Se svými 270 díly patří seriál k nejdelším telenovelám, které kdy byly natočeny.