Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

VRF

Televize se načítá..
(Pro sledování tv musíte mít zapnutý javascript)
Přidat do oblíbených Nahlásit nefunkční TV
 
Zdroj: vrf.de

Televizní kanál VRF dnes patří mezi významné regionální televize, s cílem poskytovat skutečně kvalitní, rychlé a objektivní informace. Tomu samozřejmě napomáhá i tým kvalifikovaných zaměstnanců, na které je celá televize pyšná. První vysílání začalo již v roce 1994, a to v rámci několika menších televizních stanic. Z nich se postupem času vytvořila právě VRF, která aktuálně cílí na zhruba 130 000 domácností, žijících v Německu.

Jejich potřebám zcela logicky odpovídá i programové schéma. To, stejně jako to u regionálních televizí bývá, tvoří hlavně zpravodajství z dotčených regionů dané televize. To však určitě není to jediné, co kanál VRF svým divákům nabídne. Cílí totiž i na oblast politiky nebo ekonomiky, a stejně tak i na kulturu nebo sport. A to formou reportáží, zajímavostí, nebo také pozvánek. Stejně tak ale nabídne programy zaměřené na obchod a korporační videa, a to jak soukromých, tak i veřejných institucí z daného regionu.

Der Fernsehsender VRF gehört heute zu den wichtigen Regionalsendern mit dem Ziel fundierte Informationen schnell und objektiv anzubieten. Dieses Ziel wird von fähigen und engagierten Mitarbeitern erreicht auf die der Sender stolz ist. Die erste Übertragung begann im Jahr 1994 und zwar im Rahmen mehrerer kleinerer Fernsehstationen. Aus diesen entstand später gerade der Sender VRF welcher zurzeit etwa 130000 Haushalte in Deutschland versorgt.

Den Bedürfnissen der Zuschauer entspricht auch das Programmschema. Das wird wie bei Regionalsendern üblich hauptsächlich von der Nachrichtensendung gebildet die auf die betroffenen Regionen berücksichtigen. Doch das ist nicht das Einzige was VRF scheinen Zuschauern anbietet. Er zielt auf die Bereiche Politik, Wirtschaft und genauso auf Kultur und Sport. Und zwar in Form von Reportagen, aus dem bereich Interessantes und Einladungen zu Veranstaltungen. Genauso bietet er Sendungen die ausgerichtet sind auf Wirtschaft, Unternehmen und private und öffentliche Institutionen aus der Region.