Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Čt2 archiv pořadů

Logo Čt2
Dnes
(Neděle)
Včera
(Sobota)
Pátek
(12.07.2024)
Čtvrtek
(11.07.2024)
Středa
(10.07.2024)
Úterý
(09.07.2024)
Pondělí
(08.07.2024)
Neděle
(07.07.2024)
Sobota
(06.07.2024)
Pátek
(05.07.2024)
Čtvrtek
(04.07.2024)
Středa
(03.07.2024)
Archiv podle abecedyStarší archiv

I když kanál ČT2 nabízí hlavně specifické pořady pro užší skupinu diváků, rozhodně to neznamená, že by v tomto směru neměl co nabídnout. Právě naopak. Pokud i vás zajímá, co vše na něm můžete sledovat, není nic jednoduššího, než se seznámit s jeho programem. Co ale v případě, kdy pořad v rámci standardního vysílání nestihnete? Rozhodně není třeba zoufat, jelikož zde je ČT2 archiv. Tedy unikátní možnost, jak si dané pořady můžete přehrát kdykoliv později. Ideální, pokud jste hlavní vysílání kvůli vaší vytíženosti nestihli, stejně jako je ideální i ve chvíli, kdy vám běžné vysílací časy zkrátka nevyhovují.

A právě to jsou ty hlavní a nejdůležitější důvody, proč archiv ČT2 můžete využívat i vy sami. Stačí k tomu jediné, a to najít si buď konkrétní pořad, nebo konkrétní datum, které vás v daném směru zajímá. Je jedno, kdy si ho budete chtít pustit, jelikož je přístupný nepřetržitě. Záleží tedy jenom na vás samotných, kdy se rozhodnete pro to, vidět zajímavý dokument, pořad související s vašimi zájmy, stejně jako něco z oblasti publicistiky, nebo třeba sportu. Odvysílané jednotlivé díly, ale i celé série jsou v archivu dostupné stále.

Archiv ČT2 si lze zobrazit odkudkoliv

Ideální samozřejmě je sledovat všechny zajímavé pořady z pohodlí vašeho domova. Není to ale jediná dostupná možnost, která se v tomto směru nabízí. Stejně tak vám archiv ČT2 může vyhovět třeba na vašich cestách. Jediné, co k tomu stačí mít, je notebook, popřípadě tablet nebo chytrý telefon s připojení na internetu. I prostřednictvím těchto přístrojů si vyberete konkrétní pořad a můžete si ho pustit. A to navíc s jistotou, že je to pro vás zcela zdarma. Za využívání archivu nic neplatíte, stejně jako nejste omezováni ani jinými způsoby. Je tedy pro každého, kdo potřebuje kdykoliv a odkudkoliv vidět něco zajímavého, co na televizní obrazovce nestihl.

Snadné vyhledávání je samozřejmostí

Co rozhodně také oceníte, to je i jistota snadného vyhledávání. Jelikož je archiv dostupný kdykoliv a zdarma, máte možnost vybrat a najít pořad v rámci dvou možností. Pokud vám unikl pouze jeden konkrétní díl, nabídne vám ČT2 archiv možnost jednoduše zobrazit den, kdy byl odvysílaný. V rámci daného dne už není nic jednoduššího, než si daný konkrétní pořad zobrazit a pustit. A to vše nejenom v rámci několika dní zpětně, ale i v rámci delšího časového období.

Stejně tak máte možnost i další metody, která souvisí s vyhledáním daného pořadu. Jistě znáte jeho název a tak není nic jednoduššího, než ho vyhledat v abecedním seznamu. Nejenom, že si budete moci ihned spustit poslední vysílaný díl, ale můžete snadno vidět všechny dostupné, a to i v rámci několika sérií. Díky tomu vám ČT2 archiv umožní sledovat třeba pořad, jaký vám byl doporučen.