Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Čt1 archiv pořadů

Logo Čt1
Dnes
(Neděle)
Včera
(Sobota)
Pátek
(12.07.2024)
Čtvrtek
(11.07.2024)
Středa
(10.07.2024)
Úterý
(09.07.2024)
Pondělí
(08.07.2024)
Neděle
(07.07.2024)
Sobota
(06.07.2024)
Pátek
(05.07.2024)
Čtvrtek
(04.07.2024)
Středa
(03.07.2024)
Archiv podle abecedyStarší archiv

Pod pojmem ČT1 je samozřejmě skrývá označení prvního kanálu České televize. Ta je současným veřejnoprávním kanálem, což rozhodně vede k tomu, že oblasti různých pořadů se dotýkají téměř všeho, co se může v našem životě konat. Nechybí zde zpravodajství, zajímavé dokumenty, informace z důležitých událostí, sport, stejně jako i úzce zaměřené pořady. A co když je v rámci klasického vysílání nestihnete? Rozhodně není třeba zoufat. Je tu pro vás připraven ČT1 archiv. Díky němu máte možnost zaměřit se na všechny vaše oblíbené pořady, které jste v rámci vysílání nestihli.

Co je hlavním pozitivem našeho archivu? Rozhodně to, že je zcela zdarma. Je jedno, zda se chcete podívat na pořad, který jste nestihli, nebo se ještě jednou podívat na něco, co vás v rámci klasického vysílání tolik zaujalo. Náš ČT1 archiv je k dispozici pro každého, a to zcela zdarma. Za to, že si konkrétní pořad vyhledáte a pustíte, nebudete nic platit. A to ani nyní, ani samozřejmě kdykoliv v budoucnu. I to je dobrá zpráva pro ty, kteří milují pořady tohoto kanálu, ale vzhledem je své vytíženosti je nestíhají v rámci klasických vysílacích časů. Stejně jako může být důvodem to, že jsou nastaveny mnohdy zcela nepochopitelně. V archivu si je však můžete přehrávat kdykoliv chcete vy.

Archiv ČT1 je dostupný nejenom několik dní zpětně

Co je dalším výrazným pozitivem? Rozhodně jednoduché vyhledání podle konkrétního termínu vysílání. Pokud byl pořad vysílaný před pár dny, není nic jednoduššího, než si vyhledat konkrétné den a datum. To si jednoduše rozkliknete a už máte k dispozici informace o tom, jaké pořady se konkrétně tento den vysílaly. A můžete si snadno vybrat právě ten konkrétní, který vás v daném směru zajímá nejvíce. Bát se ale nemusíte ani toho, že by byl ČT1 archiv dostupný jenom několik dní zpětně. Právě naopak. Není problémem, pokud si jednoduše vyhledáte i pořady, které byly vysílány třeba před pár týdny, nebo měsíci. I to je možné, v závislosti na vašich požadavcích.

Vyberte si konkrétní pořad

Rozhodně potěší také fakt, že hledat je možné nejenom podle konkrétního termínu vysílání. Pokud už ČT1 archiv využíváte, můžete v něm snadno najít konkrétní pořad. Ať už jde o publicistiku, seriál, nebo zajímavý dokument či zábavný pořad, stačí znát jenom jeho název. Díky němu tak v abecedním přehledu najdete správné písmeno a již máte k dispozici i seznam těch pořadů, které mu vyhovují. Stačí druhý klik a otevírá se vám seznam epizod právě toho pořadu, který chcete vidět. A jelikož archiv je v daném směru více než obsáhlý, máte velkou jistotu v tom, že zde najdete i ten, který je pro vás natolik oblíbený. Neváhejte a sami se o tom přesvědčte právě teď! Je to jednoduché, rychlé a určené pro každého milovníka televize.