Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Čt Art archiv pořadů

Logo Čt Art
Dnes
(Sobota)
Včera
(Pátek)
Čtvrtek
(18.04.2024)
Středa
(17.04.2024)
Úterý
(16.04.2024)
Pondělí
(15.04.2024)
Neděle
(14.04.2024)
Sobota
(13.04.2024)
Pátek
(12.04.2024)
Čtvrtek
(11.04.2024)
Středa
(10.04.2024)
Úterý
(09.04.2024)
Archiv podle abecedyStarší archiv

Milujete různé umělecké pořady, dokumenty a vše, co má pro vás určitou přidanou hodnotu? Potom je správnou volbou naše veřejnoprávní televize, konkrétně kanál ČT Art. Je ale jasné, že ne každý sedí u TV od rána do večera. A tak se může stát, že vám v rámci vysílání řada zajímavých pořadů unikne. To ale neznamená, že o ně budete muset být ochuzeni. Právě naopak. Je tu totiž oblíbená možnost, jak si je můžete pustit skutečně kdykoliv později. A s tou přichází ČT Art archiv. Tedy obsáhlá databáze pořadů, které běžely v rámci klasického vysílání a nyní jsou uloženy proto, aby bylo možné je vidět také kdykoliv později.

Ať už je oblast vašich zájmů jakákoliv a pořady které vám unikly různorodé, určitě nemusíte mít strach z toho, že o ně zůstanete ochuzeni. Právě naopak. Projekt archiv ČT Art totiž nabídne skvělou možnost každému, jak může najít téměř všechny pořady, které se zde objevily. A to jednoduše z pohodlí vašeho domova. Jediné, co je k tomu třeba, je pouze počítač, notebook, nebo jiné zařízení s připojením k internetu. Poté už není nic jednoduššího, než procházet obsáhlou databázi. A je jedno, zda to byly různé rozhovory se zajímavými osobnostmi, zajímavé filmy, stejně jako se mohlo jednat třeba o reportáže z různých uměleckých akcí, nebo besed a přednášek. To vše ČT Art nabídne a to vše logicky nabídne také archiv.

Vyhledejte pořad dle abecedy, nebo vysílacího času

A co jako uživatelé archivu rozhodně oceníte? Hlavně možnost jednoduchého vyhledání konkrétního pořadu. Pokud víte, kdy se vysílal, stačí si rozkliknout konkrétní den a již vidíte, co vše ten den televizí proběhlo. Vy si už jenom najdete to konkrétní, co vás zajímá. Stejně tak není problém pustit si i cokoliv dalšího. Právě kanál ČT Art je totiž unikátní v tom, že pořady vysílané v rámci obrazovky patří dnes k tomu nejhodnotnějšímu, s čím se lze vůbec setkat. A jak hluboko se lze v rámci vysílacích časů ponořit? Může to být jak několik dní zpět, tak to může být třeba také možnost vrátit se zpět jak o několik konkrétních týdnů, tak třeba i měsíců.

Druhou možností je vyhledání konkrétního pořadu. To se hodí hlavně u těch pravidelných, které mají na obrazovce své místo vždy ve stejný čas. Díky abecednímu seznamu, který má náš archiv ČT Art k dispozici, ho během pár vteřin najdete. Rázem máte k dispozici nejenom stručnou charakteristiku daného pořadu, ale i seznam dílů, které si můžete prostřednictvím archivu pustit.

Není to ale jenom rozsáhlost archivu, nebo jednoduchost konkrétního vyhledání. Jsou to i další výhody, které v tomto směru zaručeně oceníte. A co je považováno za výhodu hlavní? Rozhodně to, že je ČT Art archiv určený pro každého, a to zcela zdarma. Můžete si tak svůj vyhlédnutý pořad pustit nejenom jednoduše z pohodlí domova nebo v rámci vašich cest. Máte jistotu, že si ho mlžete pustit také zcela zdarma, a to bez jakýchkoliv omezení. Zkuste si prohlédnout nabídku a uvidíte, že je rozhodně z čeho vybírat.