Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat
Oblíbené tv
Zde budou po přihlášení nebo registraci zobrazeny vaše oblíbené televize.


Zpravodaj

Co chystá O2 TV a Televize Seznam a jakým narozeninový dárkem překvapila TV Nova?

Ve druhé polovině letošního roku chystá O2 TV převést svoje zákazníky na zcela novou televizní platformu. Jde o velkou inovaci, největší od roku 2013. Tehdy zavedla platformu disponující funkcí zvanou Zpětné zhlédnutí.

Profily přinesou přívětivější ovládání

Podle slov Josefa Dočkala, produktového a technického ředitele O2 TV, ale jde v současnosti o ještě mnohem větší výzvu než v minulém případě. Společnost CETIN bude po O2 TV dodávat zmiňované nové řešení. Tato firma nabízí televizní platformu, ve které se dají moduly upravit každému na míru. Co nového platforma vlastně zákazníkům nabídne? Změní se hlavně televizní rozhraní, které bude uživatelsky mnohem příjemnější. Novinkou bude skutečnost, že si každý člen domácnosti může vytvořit svůj vlastní televizní profil. Může si tak lépe roztřídit, co sleduje a jednodušeji přepínat. Každý tak bude moci snáze vybírat a spravovat svoje oblíbené pořady.

Seriál k narozeninám

Více zájemců chce na svoji platformu nalákat televize Nova. Jde o videoplatformu Voyo, kterou TV Nova nabízí. K oslavě 27. narozenin televize umožňuje Nova sledovat na Voyo seriál Kameňák, tedy jeho premiérové epizody. Celkem sedm dílů odstartovalo už 4. února 2021. Vysíláno bylo dosud celkem devět dílů z celkového počtu šestnácti, a to v letech 2019-2020. Předplatitelé Voyo nyní mohou vidět zbývajících sedm dílů, které nebyly vysílány.

Seriál vznikne za pět dnů

Žhavou novinku chystá také Televize Seznam. Od 2. března 2021 představí divákům komediální seriál s názvem Hotel Kokořín. Připravuje ho pro ni produkční společnost Premium Bananas Production. V pětidílné sérii hrají ze známých jmen například Jiří Mádl a Pavla Tomicová. Seriál je nevšední i tím, že na natočení každého dílu bude pouhý jeden den, celkově se tedy série zrodí za pouhých pět dnů.