Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Česká televize vydala nové mobilní iVysílání

Pro chytré mobilní telefony vydala Česká televize novou aktualizaci aplikace iVysílání. Od posledního března tak mohou všichni diváci v aplikaci objevit přehlednější řazení, mohou využít také rychlejší vyhledávání a stabilnější prostředí.

Platformu iVysílání využívá na mobilních zařízeních a tabletech zhruba 200 tisíc lidí měsíčně. Poptávka po nových funkcích tedy přichází každou chvíli. Podle ředitele nových médií České televize Marka Doležela nabídne nová aplikace divákům rozsáhlejší a aktuální tematické seznamy videí a pořadů rovnou na úvodní stránce.

Součástí nabídky iVysílání je také nový exkluzivní obsah, jako například seriál TBH nebo také dokumentární série Novinářky. Aktualizace aplikace iVysílání byla vydána posledního března, nyní už jí tedy mohou nainstalovat všichni majitelé tabletů a chytrých telefonů s operačním systémem Android a iOS.

Nová aplikace navazuje na uvedení nové generace iVysílání z prosince minulého roku. Tato nová generace nabídla uživatelům relevantnější obsah, pokročilejší funkce, jako jsou třeba oblíbené či rozkoukané pořady. iVysílání také více zpřístupnilo archiv České televize, který je nejrozsáhlejším archivem českého obsahu na trhu. Tímto krokem vyhověla Česká televize divákům, kteří si o dostupnost některých archivních pořadů neustále psali. Platforma se tak zaměřila třeba na zpřístupňování českých a československých titulů z období do roku 2000, což je žádaný typ obsahu. Stejně jako jiné podobné platformy, takéiVysíláníobsah kontextově doporučuje, aby diváci nemuseli dlouho hledat.

Do budoucna se chce Česká televize zaměřit na vývoj nových aplikací pro chytré televize, kterým by umožnili využívat výhod iVysílání přímo v televizoru.