Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Česká televize spustila přihlášky do 4. řady pořadu Peče celá země. Přihlásíte se?

Divácky úspěšný pořad o pečení se dočká čtvrté řady. Česká televize spustila přihlašování. Chcete jít do toho? Přihlášky je možné podat nejpozději do 16. června 2024, castingy budou následovat.

Překonejte své obavy a přihlaste se do 16. června 2024

Pečete rádi? Nenechali jste si ujít jediný díl soutěžního pořadu Peče celá země, kde se proti sobě postaví amatérští pekaři z celé České republiky? Pokud chcete být u natáčení čtvrté řady a zúčastnit se ji jako jeden ze soutěžících, máte k tomu speciální příležitost. Uzávěrka přihlášek je 16. června 2024.

Konání castingů

Castingy se uskuteční od 24. června do 5. července 2024 v Praze na Kavčích horách. Televize opět počítá s hojnou účastí a velkým zájmem lidí z celé České republiky. Čím déle se totiž pořad Peče celá země objevuje na televizních obrazovkách, tím větší je o něj zájem. Sledovanost třetí řady byla vyšší než druhé a totéž platí o samotných castinzích.

Zajímavosti o pořadu Peče celá země

  • Pořad se natáčí na zámku Bon Repos a v přilehlém parku. Určitě vás nepřekvapí, že zámek je oblíbeným místem pro pořádání svateb.
  • V první řadě pořadu tvořila porotu dvojice Josef Maršálek a Mirka van Gils Slavíková. Od druhé řady se po boku Maršálka objevuje Michaela Landová.
  • Moderátorské duo tvoří Tereza Bebarová a Václav Kopta.
  • V každém díle čekají na soutěžící tři výzvy: osobní, technická a kreativní.
  • Ve finále se proti sobě postaví tři nejlepší soutěžící.

 

I pokud se do pořadu nepřihlásíte jako soutěžící, určitě si nenechte ujít následné vysílání čtvrté řady na České televizi. Opět se předpokládá, že ČT1 nasadí pořad do vysílání buď na přelomu roku, nebo až příští rok v lednu. Také jste zvědaví, jaké výzvy si pro letošní soutěžící porotci a tvůrci pořadu připraví?