Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Česká televize přináší jednu novinku za druhou

Se začátkem nového roku se i Česká televize rozhodla přinést svým divákům mnoho nových seriálů a dokumentů. A pořádně to rozjela hned na začátku ledna. My si dnes představíme ty nejnovější seriály, které nás nyní budou provázet.
Marie Terezie
    Výpravná historická minisérie o  vládě největší ženy své doby, královně Marii Terezii. Ačkoliv jsme si na tento závěrečný díl museli počkat celý uplynulý rok, výsledek rozhodně stál za to. Obsazení bylo bravurně vymyšleno, Vojta Kotek jako manžel Marie Terezie podal opravdu životní výkon a sama Marie Terezie v podání Ursuly Strauss byla jako znova oživlá panovnice.
    Kdo nestihl sledovat tento díl ve vysílacím čase má možnost si jej pustit na iVysílání České televize. Rozhodně stojí za shlédnutí, především pro milovníky historie.
Stíny v mlze
    Dvanácti dílná kriminální série z dílny režiséra Radima Špačka mapuje nejen vyšetřování nejtěžších zločinů Ostravska, ale také náročný osobní život kriminalistky v podání Petry Špačkové. Vedle vyšetřování se prolínají i životní linky hlavním představitelů a tak se někdy musí vyšetřování odsunout na druhou kolej, nebo naopak dostane vyšetřování přednost před osobním životem a jeho úskalími. Jak toto dopadne můžeme sledovat každé pondělí na ČT1 od 20:00.
    Kdo ještě neviděl první 2 díly, má možnost si je přehrát na iVysílání České televize.
Devadesátky
    Vzpomínáte si na Případy prvního oddělení? Tak Devadesátky jsou šestidílný kriminální seriál z prostředí Prvního oddělení, avšak ze začátku devadesátých let. Máme jedinečnou možnost si připomenout nejzásadnější kriminální případy, které otřásaly právě vzniklou Českou republikou.
    V hlavním rolích se objevují Ondřej Sokol, Martin Finger, Vasil Fridrich, Pavel Batěk a David Šír.
    Devadesátky můžete sledovat na ČT1 každou neděli od 20:00.
Vražedné stíny
    Tento kriminální seriál s Ondřejem Vetchým v hlavní roli je dlouho očekávanou novinkou, ale budeme si na něj muset ještě chvíli počkat.
Doufáme, že si s nejnovější nabídky České televize vyberete a přejeme Vám příjemné sledování!