Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Antenna Group kupuje přes dvacet stanic od Sony Pictures

Silné portfolio společnosti Sony Pictures Televisions Network, které sčítá přes 20 dominujících televizních stanic na území střední a východní Evropy získá nového majitele.

Antenna Group se rozhodla odkoupit všech 22 placených kanálů a k tomu navíc i dvě služby s vybudovanou základnou klientů ve 12 zemích. Mezi nejsilnější placené kanály patří například Sony, AXN, Viasat 3, Viasat 6 Pay TV.

24 milionů platících klientů

Tímto krokem se společnost Antenna Group dostane i k vybudované síti klientů. Jedná se o předplatitele služeb, kterých je přes 24 milionů. Platící zákazníci se kromě Maďarska, Srbska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Severní Makedonie, Černé Hory, Rumunska, Slovenska, Chorvatska nacházejí i u nás v České republice.

Jaké změny přijdou s novou společností?

Společnost Antenna Group nechce o vybudovanou základnu fanoušků přijít svou lehkovážnou nečinností a okamžitě představuje své ambiciózní plány. Prioritním cílem se tak stává kompletní upgrade nabídky stávajících televizních kanálů o zpravodajský obsah a celoplošně zaměřenou zábavu za pomocí světově i lokálně tvořeného obsahu. V neposlední řadě má v plánu hledat co nejlepší investiční příležitosti u předních produkčních společností.

Antenna Group má v současnosti přes 150 milionů diváků a aktivně se podílí na výhodných investicích v mediální oblasti, kde se podílela na tvorbě projektů The Raine Group nebo Vice media.

Střední a východní Evropa je pro společnost Antenna Group domácím hřištěm, kde se snaží již přes dvacet let nabízet ten nejzajímavější zpravodajský a zábavný obsah na lokální úrovni. S ohledem na tyto skutečnosti se nákup sítě Sony Pictures stal důležitým akvizičním krokem pro vytvoření dalšího skokového růstu a upevnění si své pozice - co by lídra na trhu.