Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Agent WC 40 je bláznivou parodií, u které si odpočinete od starostí všedních dnů

Herce Leslie Nielsena filmoví fanoušci znají zejména jako představitele hlavních rolích v potrhlých parodií z osmdesátých a devadesátých let minulého století. Je zajímavé, že se proslavil vlastně až ve vyšším věku. Do té doby hrál různé průměrné padouchy a zloduchy. V americké filmové komedii Agent WC 40 z roku 1996 Nielsen představuje neohroženého agenta, který musí zachránit celý svět před šíleným generálem.

Konverzační humor, který baví

Americký film Agent WC 40 je skvělou parodií na populární a tolik oblíbené špionážní filmy - bondovky. Kdo viděl americký snímek Bláznivé střely, tak určitě tuší, v jakém duchu se parodie ponese. Obsahuje humor nepochybně ztřeštěný, doplněný odkazy na slavném filmy, což vám dá zapomenout na každodenní trable.

S chutí se zasmějete konverzačním gagům Leslieho Nielsena, jenž ve filmu ztvárnil veskrze kladného hrdinu, který se po hlavě vrhá do likvidace nebezpečného protivníka. Zdárně mu sekundují ostatní herci v geniálně natočených vtipných scénách, jež vám rozvibrují bránici upřímným smíchem.

Kultovní snímek, který nezestárnul

Nielsen ve filmu Agent WC 40 hraje svým typickým stylem, který kombinuje vážné situace s absurdními momenty. Jeho vtipné hlášky a neuvěřitelné průšvihy dodávají dílu jeho charakteristickou atmosféru, na kterou jsou Nielsenovi fanoušci zvyklí. Někteří ostřejší kritikové filmu vyčítají předvídatelné a stereotypní scénky a gagy, což mu ale neubírá na sledovanosti. Své příznivce si totiž vždycky najde.

Agent WC 40 je klasickým příkladem komedie osmdesátých let minulého století, který dodnes baví a zaujímá své místo mezi kultovními filmy z této doby. Ať už jste fanouškem Leslie Nielsena nebo jen fanoušky komedií obecně, filmová komedie Agent WC 40 stojí za zhlédnutí i v současné době. Proto neuděláte chybu, když si ji na televizní stanici Prima Max pustíte.