Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Prima inovovala soutěž a chystá oslavy

Skupina TV Prima obnovila hru Prima Trefa. Jde spojení mobilní aplikace a televize, cílem je přilákat více diváků. Zároveň televize soutěžním pořadem oslaví narozeniny herečky Jiřiny Bohdalové.

Známé tváře

Hru připravuje skupina TV Prima ve spolupráci se společností Adveri. Nyní je hra Prima Trefa k dispozici v nové verzi. Jde o aplikaci, kterou si můžete stáhnout zdarma. Najdete v ní spoustu aktuálních otázek z oblasti televize Prima a jejích pořadů, dále dotazy na filmy pomocí videoukázek. Během hry se v aplikaci setkáte s celou řadou známých tváří televize Prima, například Jakubem Kotkem, Janem Šťastným, Liborem Boučkem, Láďou Hruškou, Josefem Vrtalem a Pepou Libickým, dále Evou Perkausovou, Evou Burešovou a Natálií Halouzkovou.

Nová verze hry

Aktualizovanou verzi Prima Trefy si můžete stáhnout v obchodech Google Play a App Store.

Jde o to, v průběhu celé hry posbírat co nejvíce žetonů. Budete-li jich mít maximum, potom se budete moci zúčastnit online finále programu. Týden, co týden budete soutěžit o hodnotné ceny. Podle provozního ředitele skupiny TV Prima zájem o hru je mnohem větší, než vedení TV Primy očekávalo. Dodává, že hráči odehráli celkem 5,5 milionu her a k výhercům putovaly ceny v hodnotě několika milionů korun. Samozřejmě si tato hra také našla velkou spoustu fanoušků. Současná verze Prima Trefy jim proto významně vychází vstříc, bude uživatelsky ještě přívětivější. Došlo také k tomu, že nebude tak náročná na paměť a typ mobilů. Hrát ji budou moci všichni, kteří mají na svém mobilu operační paměť 2 GB a více.

Pocta Jiřině Bohdalové

Novinkou na TV Prima bude rovněž pořad Máme rádi Jiřinku, který poběží 2. května 2021 večer ve 20:15 hodin. Půjde upravený soutěžní program Máme rádi Česko zaměřený právě na slavnou herečku Jiřinu Bohdalovou, která oslaví 90. narozeniny. Odvysílání proběhne v předvečer jejího životního jubilea. Akci bude moderovat Libor Bouček. Mimo to televize natočila celkem pět dalších pokračování soutěže, v nichž se představí například herci David Matásek nebo Marek Taclík nebo herečka Jitka Schneiderová.