Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Prima dynamicky, akčně a zábavně

O zábavné pořady stále nikdy nutně nemusí být nouze, což si pravděpodobně řekla Prima, která připravuje žánrovou novinku Dvojka na zabití. Půjde o komediální kriminální sérii, v níž se v hlavních rolích představí ustálená televizní hvězda Jakub Prachař, jenž ztvární sarkastického detektiva; jemu bude neméně zdatně sekundovat Sára Sandeva. Herečku můžete znát například i z jiných televizních kanálů, kde ztvárnila herecký part i v dalších žánrově spřízněných seriálech jako například Rapl od České televize či Specialisté, které produkovala TV Nova.

V případě Dvojky na zabití půjde ve spolupráci obou herců o variaci na buddy movies, v níž tradičně ústřední dvojice přese všechny své rozdíly nakonec najde společnou řeč. Termín nasazení je prozatím nejasný, seriál je momentálně ve fázi produkce. V dalších rolích budou pak obsazeni Norbert Lichý, Milan Šteindler či Filip Kaňkovský. Režii obstará Filip Kodad, o zkušenost obohacený z nemála televizních projektů, jakými byly například Ohnivý kuře, Krejzovi, Modrý kód či celorepublikově populární Slunečná. Jak bylo zároveň oznámeno ředitelkou obsahu televize Lenkou Hornovou, o akci, dynamiku a zábavu rozhodně nebude nouze.                                                   

Jediná novinka na programovém poli TV Prima to ovšem není. Vedle kriminálního žánru zabrousí televize i do žánru romantického a již zanedlouho se můžeme těšit na premiéru šestnáctidílného seriálu Hvězd nad hlavou. Zde hlavní roli venkovské veterinářky přijala Tereza Kostková; jádrem pak bude osudový střet dvou dalších mužů v zápasu o ni: Romana Vojtka a Romana Zacha.

Očekávat pak můžeme i velké překvapení nad kariérou šéfkuchařské celebrity Zdeňka Pohlreicha, který povede seznamovací reality show První večeře. Na podzim pak na monitorech či obrazovkách spatříme i oblíbenou televizní stálici, a to pátou řadu seriálu Polda.