Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Nova rozšiřuje internetové zpravodajství

Na již dobře známém webu TN.cz spustí Nova živé vysílání TN Live, kvůli kterému postavila nové studio. Jednat by se mělo o rozšířenou verzi stávajícího portálu, kdy divák bude moct zhlédnout živé vysílání, reportáže z terénu, přímé přenosy nebo nové pořady určené přímo pro tuto platformu. Televize si od TN Live slibuje ještě větší nabídku informací pro diváka, a hlavně okamžité reakce na dění u nás nebo ve světě.

Vysílat se budou oblíbené pořady známé již z TN.cz jako je Napřímo nebo Nastartujme Česko, ale také úplné novinky, které by se mimo jiné měly věnovat i dění ve Spojených státech. Živé vstupy budou doplněny o komentáře politologů a patřičných odborníků. Ve vysílání se divák obeznámí i s aktuálním počasím v celé republice.

TN Live bude vysílat ze zbrusu nového studia, které je technologickým unikátem v Česku a nechybí zde tedy ty nejmodernější NDI technologie umožňující přijímat jakýkoliv signál ve zvukové či obrazové podobě. Režie je pak připojena na řadu médií, aplikací a jiných komunikačních nástrojů, například na Zoom, Skype nebo Teams. Díky tomu se mohou reportéři a hosté spojit s moderátory rychle a prakticky odkudkoliv. 

Ani v živém vysílání nepřijdou diváci o své oblíbené moderátory, redaktory a reportéry. Ti se na ně budou těšit v nových pořadech a živých vstupech nejen při mimořádných událostech. TN Live startuje již 3. května a k živému vysílání se můžete připojit jednoduše prostřednictvím zpravodajského portálu TN.cz.