Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Nova opět zavítá do šumavského národního parku

Rozmanitosti a malebnosti šumavské přírody se budou moci obdivovat diváci v další, chystané čtvrté sérii kriminálního seriálu Policie Modrava. Leckoho to možná překvapí, ale další sérií navazuje již na třináctiletou tradici. Původní pilotní díl – ve formě delší stopáže televizního filmu – vznikl již v roce 2008, z důvodů dopadů finanční krize byl ovšem odvysílán až o tři roky později. První řada přišla na obrazovky až v roce 2015, vročení dalších dvou sérií proběhlo pak každý další lichý rok. Nutno podotknout, že prvních 16 dílů sledovalo v průměru excelentních 2,1 milionu diváků. Druhá a třetí série pak notně zkrátila svou stopáž a každá měla osm dílů. Třetí řada se setkala přinejmenším se srovnatelným diváckým zájem; sledovalo ji 1,9 milionu diváků starších patnácti let.

Televize prozatím neoznámila přesné datum uvedení nadcházející série, nicméně se má jednat, zeširoka řečeno, o podzimní datum. Celý seriál je aktuálně k vidění na Nově, a to už od prvního červnového dne od 20:20, stejný vysílací čas bude nastaven i pro nadcházející úterní dny. Policie Modrava je umístěna i na videotéku Voyo. Nová série tak plynule naváže rovnou na dřívější reprízované díly.

Hlavním scenáristou se i tentokrát stal Jaroslav Soukup, ten zároveň zastává místo na režisérské stoličce. V hlavních rolích se pak představí pokračující i Soňa Norisová a svůj návrat ohlásí i Jaroslav Satoranský. Podpůrní herci, zastávající part v šumavské kriminálce, budou například Filip Tomsa, Jaroslava Stránská, Zdeněk Palusga, Jana Boušková, Tatjana Medvecká či Martin Zahálka. Osvědčená plejáda herců nás tedy čeká i v dalších dílech